Dzieci wiedzą, czego chcą: Pierwszy rok projektu „Dzieci & Vienna House”

Dzień Dziecka

Już od roku mały chochlik Joh towarzyszy dzieciom podczas pobytu we wszystkich hotelach Vienna House. Salki zabaw, plecak odkrywcy, przybory do malowania, hotelowe zagadki i mnóstwo psot i figli z Joh. Dzięki nim dzieci w Vienna House od Francji po Rosję, od polskiego wybrzeża Bałtyku po Las Bregencki w ogóle się nie nudzą. Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka pod koniec maja i na początku czerwca we wszystkich hotelach odbyły się liczne imprezy dla dzieci.

Czego oczekują najmłodsi podczas pobytu w hotelu i co sprawia im największą radość? Vienna House regularnie pyta o to dzieci poprzez skierowaną do nich ankietę. Sugestie od młodych gości to kolorowa mieszanka serdecznych pochwał i niekiedy bardzo kreatywnych propozycji udoskonaleń.

„Do raczej nietypowych życzeń należy propozycja, aby uzupełnić bufet śniadaniowy o maszynę do lodów”, mówi Rupert Simoner, prezes zarządu Vienna House. „Jednym z życzeń, które szybko spełniliśmy, było więcej dziecięcych kanałów telewizyjnych. Dzieci są wspaniałymi gośćmi i chcemy, aby cudownie spędzały u nas czas. Są szczere, nie „cenzurują” wypowiadanych przez siebie opinii i od razu wyczuwają, czy traktuje się je poważnie, czy też nie. W ramach podziękowania nasi pracownicy dostają nawet małe prezenty, na przykład czekoladę, miły list czy namalowany obrazek. Nie sposób się przy tym nie uśmiechnąć.”

Szczególnie chwalone jest zawsze menu dla dzieci w restauracjach i różne zabawy z chochlikiem Joh w hotelu i w mobilnym concierge. W ankietach pojawią się również takie komentarze: „Uwielbiam skakać na łóżku, bo jest super trampoliną”, napisało 9-letnie dziecko.

Każde dziecko, które melduje się w Vienna House, otrzymuje oprócz upominku powitalnego możliwość sprawdzenia, czy hotel jest przyjazny dzieciom – w tym celu zakłada maskę Joha i otrzymuje do wypełnienia ankietę. Nie zawsze plany rodziców pozwalają na te zabawy, ale widać, że projekt „Dzieci & Vienna House” jest dużym sukcesem. Świadczy o tym coraz większa liczba pozytywnych opinii rodzin na popularnych internetowych platformach podróżniczych.

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach kupicie na Skyscanner.pl | Flipo.pl | tripsta.pl

Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka przypadającego 1 czerwca we wszystkich hotelach Vienna House odbyło się wiele różnych imprez:

  • Czeskie hotele Vienna House zorganizowały imprezę z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka na rzecz lokalnej organizacji dobroczynnej dla dzieci chorujących na nowotwory
  • Między średniowieczem a magią: w obu paryskich hotelach Vienna House Magic Circus i Dream Castle świętowano z pokazami akrobacji, magii, malowaniem twarzy i różnymi zabawami.
  • Piknik na plaży, zabawa i mnóstwo słońca w weekend pod hasłem Międzynarodowego Dnia Dziecka w Vienna House Amber Baltic w nadbałtyckich Międzyzdrojach na wyspie Wolin
  • Gotowanie dla dzieci z Johem w Skykitchen hotelu Vienna House Andel’s Berlin

(Informacja prasowa)

Comments

comments