Kolejna promocja AccorHotels! Zarezerwuj nocleg w Krakowie i otrzymaj śniadanie za 1 PLN dla dwóch osób!

Zacznij swój dzień dobrze w Krakowie śniadaniem za 1zł! Zarezerwuj specjalną cenę „Dzień dobry w Krakowie” dostępną wyłącznie dla uczestników Le Club AccorHotels i ciesz się śniadaniem za 1 PLN! Specjalna promocja AccorHotels trwa do 13 kwietnia, natomiast rezerwacji należy dokonać najpóźniej do 12 kwietnia br. W promocji biorą udział hotele Mercure Kraków Stare Miasto, Novotel Kraków Centrum, Novotel Kraków City West, ibis Kraków Stare Miasto oraz ibis Kraków Centrum. Sprawdź ceny na specjalnej stronie dotyczącej tej promocji.

Rezerwacja noclegów

Rezerwacji noclegów w tej promocji należy dokonać poprzez specjalną podstronę AccorHotels dotyczącą tej promoci.

Ogólne warunki promocji

1. W odniesieniu do oferty Dzień dobry w Krakowie obowiązują ogólne warunki programu Le Club AccorHotels. Oferta jest przeznaczona wyłącznie dla uczestników programu Le Club AccorHotels.
2. Niniejsza oferta umożliwia uczestnikom programu Le Club AccorHotels, niezależnie od ich statusu skorzystanie ze specjalnej stawki”Dzień dobry w Krakowie” ze śniadaniem w cenie 1PLN.
Promocja nie obowiązuje w hotelach partnerskich programu Le Club AccorHotels.
3. Oferta obowiązuje w odniesieniu do pobytów uczestników programu w okresie od 13/02/2017 do 13/04/2017 w jednym z hoteli uczestniczących w programie w Krakowie, zarezerwowanych w terminie od 13/02/2017 do 12/04/2017.
4. Pobyt musi obejmować co najmniej 1 nocleg(ów). .
5. Aby skorzystanie z oferty było możliwe, rezerwacja musi zostać dokonana na witrynie AccorHotels, stronach internetowych marek uczestniczących w programie, bezpośrednio w hotelulub za pośrednictwem telefonicznej centrali rezerwacji AccorHotels. W przypadku dokonania rezerwacji w jakikolwiek inny sposób, uczestnictwo w ofercie nie jest możliwe.
6. W chwili rezerwacji należy podać numer karty uczestnika programu lojalnościowego Le Club AccorHotels, a następnie okazać ją w recepcji hotelu w chwili zameldowania.
7. Punkty Rewards programu Le Club AccorHotels są naliczane na koncie uczestnika w terminie 10 dni od zakończenia pobytu.
8. Oferta może być łączona z innymi promocjami punktowymi i nie obowiązuje w przypadku grup.
Jeśli Twój pobyt spełnia warunki kilku ofert, otrzymasz wyłącznie punkty Rewards z najlepszej oferty (czyli takiej pozwalającej zdobyć największą liczbę punktów Rewards).
9 . Pobyt całkowicie lub częściowo opłacony za pomocą punktów Rewards lub za pomocą kilku voucherów Le Club AccorHotels podlega tej ofercie, alenie może zostać wliczony do ofert, które wymagają kilku pobytów.
11. Oferta jest uzależniona od dostępności miejsc. Obowiązują ogólne warunki dotyczące zastrzeżonych taryf publicznych w każdym z hoteli.
Pobyt musi zostać zarezerwowany wg stawki Dzień dobry w Krakowie. Jeżeli stawka nie jest dostępna, wykorzystanie oferty przez uczestnika programu nie jest możliwe.
12. Podczas kontaktu z infolinią lub innymi kanałami obsługi klienta AccorHotels prosimy o podanie następującego numeru referencyjnego związanego z ofertą:48901

(red)

Comments

comments

last_minut_wezyr Image Banner 468 x 60