Międzynarodowy Festiwal Steków w restauracjach sieci hoteli Starwood Hotels & Resorts. Warszawa, Poznań, Sopot oraz Kraków – recenzja

W restauracjach umiejscowionych w hotelach sieci Starwood Hotels & Resorts w Polsce 2 października br. rozpoczął się Międzynarodowy Festiwal Steków. Na naszym facebookowym profilu zapytaliśmy Was, który stek z oferty warszawskiej restauracji SomePlace Else byście wybrali. Wszyscy zgodnie odpowiedzieliście, że argentyński będzie najlepszym wyborem.

Międzynarodowy Festiwal Steków 2014

Tak bardzo zachęcaliście mnie do skosztowania Steka Argentyńskiego, że nie mogłem się oprzeć i postanowiłem pojechać do Warszawy i go po prostu zjeść. Na początku jednak przedstawię menu. Najlepiej kliknijcie na obrazek poniżej i otworzy się powiększona wersja. Do wyboru mamy steki z wołowiny polskiej, urugwajskiej, irlandzkiej, argentyńskiej oraz amerykańskiej. Ceny są zróżnicowane, ale wpisujące się do dobrych restauracji „na mieście” i wahają się od 59 do 99 zł. Przypominam, że nie musicie być gośćmi hotelowymi, aby skorzystać z oferty restauracji mieszczących się w tych obiektach.

Festiwal_Steków_SPG_2014

Do steków proponowane są zróżnicowane dodatki. Do swojego steka dobrałem sałatkę z rukoli z parmezanem i oliwą z oliwek.

Steki na stolik wino SPG2014

Moje danie prezentowało się wyśmienicie, a jeszcze lepiej smakowało.

2014-10-13 Sheraton Warsaw 023

Moi kompani zamówili stek z tuńczyka, którego nie ma w tej karcie oraz stek amerykański z frytkami stekowymi oraz sosem BBQ.

2014-10-13 Sheraton Warsaw 009

Stek z tuńczyka / SomePlace Else Warszawa

Stek amerykański z frytkami stekowymi i sosem barbecue / SomePlace Else Warszawa

Stek amerykański z frytkami stekowymi i sosem barbecue / SomePlace Else Warszawa

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach kupicie na Skyscanner.pl | Flipo.pl | tripsta.pl

Jakość potraw, a w zasadzie tylko mojej potrawy, bo reszty nie próbowałem mogę ocenić na piątkę z plusem!  Stopień wysmażenia między medium a well done. Przy okazji ku mojemu zaskoczeniu przyszedł do naszego stolika sam szef kuchni Artur Grajber, który osobiście sprawdził czy nam smakuje i chwilę porozmawiał właśnie o stekach. To było bardzo miłe.

Powyższa oferta jest dostępna w następujących restauracjach hotelowych w Polsce:

Pełna galeria zdjęć

(Paweł Jakubowski)

Comments

comments