Nowa oferta śniadaniowa w Hilton Garden Inn Kraków Airport

Hilton Garden Inn Kraków Airport wychodzi na wprost oczekiwaniom swoich gości. Uwzględniając specjalne potrzeby podróżujących, najczęściej korzystających z usług Kraków Airport, przygotował specjalną ofertę śniadaniową. Śniadania „Early Bird” serwowane będą od poniedziałku do piątku, między 5:00 a 6:00 rano.

Śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia i często jedyny kontakt gości z gastronomią obiektu. Przez wzgląd na specyfikę miejsca i rozkład rejsów, Hilton Garden Inn Kraków Airport przygotował specjalną ofertę śniadaniową. Wczesne śniadanie będzie serwowane między 5:00 a 6:00 od poniedziałku do piątku. W menu znajdą się między innymi: croissanty, tosty, wybór dżemów i miodów, sery oraz wędliny. Do tego napoje gorące i woda. Dodatkowo dostępne będą jednorazowe opakowania na wynos oraz ekologiczne kubki na gorące napoje. Dzięki temu rozwiązaniu goście, którzy mają zaplanowany wczesny lot, będą mogli przygotować prowiant z wybranych przez siebie składników. Cena śniadania wynosi 28 zł.

W najbliższych miesiącach spodziewamy się nasilonego ruchu turystycznego, ma to związek z rozpoczęciem sezonu letniego, a także organizacją znaczących, na arenie europejskiej i światowej, wydarzeń w Krakowie. Zawsze staramy się dopasować ofertę do potrzeb naszych gości, a gros z nich to osoby korzystające z usług Kraków Airport. Krakowskie lotnisko może obecnie pochwalić się 78 połączeniami, w tym aż 12 nowymi, realizowanymi przez 21 przewoźników. Ciągle też wzrasta częstotliwość dotychczasowych połączeń. Siatka połączeń rozwija się zarówno globalnie, jak i lokalnie. – mówi Piotr Kocimski, kierownik gastronomii w Hilton Garden Inn Kraków Airport.

Przeczytaj naszą recenzję hotelu Hilton Garden Inn Kraków Airport

Hilton Garden Inn Kraków Airport to pierwszy hotel przy Międzynarodowym Porcie Lotniczym Kraków Airport. Znajduje się zaledwie 12 km od historycznej części miasta. Zapewnia swoim gościom szereg udogodnień m.in.: w pełni wyposażoną salę fitness, lobby bar oraz restaurację serwującą dania kuchni międzynarodowej. Ponadto obiekt dysponuje 10 salami konferencyjnymi o łącznej powierzchni ponad 700 mkw.

Rezerwuj nocleg Hilton Garden Inn Kraków Airport

(Informacja prasowa)

Comments

comments

last_minut_wezyr Image Banner 468 x 60