Nowa promocja w Le Club Accorhotels. Do zgarnięcia 6 tysięcy punktów wartych 120 EUR.

W dniu dzisiejszym Le Club AccorHotels wystartował z kolejną promocją punktową. Tym razem do zgarnięcia jest 6 tysięcy punktów o wartości 120 EUR. Co trzeba zrobić, aby otrzymać tyle punktów? Wystarczy spędzić 3 pobyty po minimum dwie noce w hotelach biorących udział w programie LCAH. Czy to jest opłacalne? To zależy na co się nastawiamy – jeśli brakuje Ci kilku pobytów do podwyższenia statusu lub np. kilku tysięcy punktów to na pewno tak! Accor wcześniej rozpieszczał nas większymi promocjami punktowymi, ale jak widać chyba to już historia i trzeba się przyzwyczaić do nowego. Przy okazji przypominam o czekających nas zmianach w programie Le Club AccorHotels w nadchodzącym czasie. Zapraszam również do wpisu, w którym przedstawiam Wam działanie i funkcje aplikacji mobilnej AccorHotels.

Wracając do aktualnej promocji to działa ona od dziś, lecz przed pierwszym pobytem należy się standardowo zarejestrować „do promocji”. Możemy to uczynić TU. Rezerwacji należy dokonać do 31 maja br, natomiast pobyty należy odbyć do 31 sierpnia br. Pobyty muszą być zarezerwowane na stronie AccorHotels.com.

Ile można zyskać?

  • 1 pobyt na co najmniej 2 noce = 500 punktów
  • 2 pobyty na co najmniej 2 noce = 3 000 punktów
  • 3 pobyty na co najmniej 2 noce = 6 000 punktów

Warto dodać, że jeśli nie macie żadnego statusu w programie lojalnościowym Le Club AccorHotels to po dwóch pobytach otrzymacie już status Silver. Status ten będzie obowiązywał do grudnia 2017 roku. Już od nowego roku, po zmianie zasad, nie będzie aż tak łatwo ze statusami, więc korzystajcie póki można!

(Paweł Jakubowski)

Comments

comments