Wizz Air świętuje 13 lat stałego rozwoju i niezwykłych osiągnięć

Wizz Air świętuje dzisiaj 13. rocznicę swojego pierwszego lotu. W ciągu minionych lat, linia Wizz Air stała się największą niskokosztową linią lotniczą w Europie Środkowo-Wschodniej. Wizz Air świętuje razem ze swoimi klientami organizując Urodzinową Wyprzedaż Biletów na wszystkie 141 destynacji w siatce niskokosztowych połączeń WIZZ – zniżki nawet do 30%* dotyczą nowych rezerwacji dokonanych do końca 19 maja.

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach kupicie na Skyscanner.pl | Flipo.pl | tripsta.pl

Wizz Air ma zaszczyt ogłosić zwycięzców WIZZ Youth Challenge, pierwszego międzynarodowego konkursu WIZZ. Spośród 978 zgłoszonych drużyn, wyłoniono 40 zespołów, które zaprezentowały swoje projekty przed jury złożonym z członków kierownictwa Wizz Air oraz niezależnych ekspertów. Zwyciężyła drużyna z Chorwacji. Główną nagrodą w konkursie jest nieograniczony roczny dostęp do podróży lotniczych w siatce połączeń WIZZ.

Zasadą panującą w Wizz Air jest zachowanie równowagi pomiędzy ciężką pracą a aktywnym stylem życia, czego dowodem jest zaangażowanie linii w szereg międzynarodowych imprez biegowych w europejskich miastach takich jak: Kluż-Napoka, Koszyce i Skopje. W 2017 roku ponad 35 000 biegaczy z 50 krajów wzięło udział w biegach organizowanych przez Wizz Air, a w tegorocznych planach jeszcze biegi w Budapeszcie, Kijowie i Sofii. To niezwykła okazja, aby oprócz podróży lotniczych, spróbować swoich sił w wydarzeniach biegowych WIZZ.

W ciągu minionych 13 lat, samoloty WIZZ pokonały w sumie 1 mld kilometrów, co stanowi równowartość okrążenia Ziemi 25 000 razy. Linia przewiozła prawie 135 mln pasażerów. Każda maszyna we flocie Wizz Air składającej się z 81 samolotów typu Airbus A320 i A321, będącą jedną z najmłodszych w Europie, lata średnio ponad 12 godzin dziennie. W sumie samoloty WIZZ wykonały 880 000 operacji lotniczych spędzając w powietrzu ponad 1,4 mln godzin, co daje niesamowity wynik 163 lat ciągłej pracy. Obecnie niezwykle zróżnicowana oferta Wizz Air składa się z 500 tras ze 141 lotnisk w 42 krajach, od Teneryfy na zachodzie Europy po Astanę na wschodzie. Najdłuższa trasa liczy 4 639 kilometrów i łączy Katowice z Dubajem. Kolejne 40 nowych tras zacznie działać jeszcze w 2017 roku.

W okresie ostatnich 12 miesięcy, do 30 kwietnia 2017 roku, z oferty WIZZ skorzystało ponad 24 mln klientów doceniając niskie ceny biletów, łatwy system rezerwacji oraz doskonałą obsługę na pokładzie. Każdego dnia niemal 3 300 specjalistów 42 różnych narodowości dba o najwyższą jakość usług. WIZZ wspiera ponad 17 000 miejsc pracy w branżach związanych z działalnością firmy**.

Rezerwuj nocleg na: Booking.com / Expedia.com / Hotels.com / otel.com / Hotele.pl

József Váradi, prezes Wizz Air, powiedział: ”13 rocznica pierwszego lotu Wizz Air jest doskonałą okazją do świętowania sukcesu zespołu WIZZ w osiąganiu znakomitych wyników i utrzymywaniu silnego wzrostu. Jak dotąd, zaufało nam prawie 135 mln pasażerów, którzy razem z nami zdecydowali się odkrywać Europę, jak również podróżować poza granice kontynentu korzystając z niskokosztowych podróży samolotami jednej z najmłodszych flot w Europie. O najwyższy poziom usług dba zespół prawie 3 300 pracowników. Obecnie Wizz Air łączy 141 destynacje w 42 krajach, umacniając tym samym relacje biznesowe pomiędzy krajami oraz stymulując rozwój lokalnej turystyki i branży lotniczej. Oferując ceny jeszcze niższe niż zazwyczaj, zapraszamy do wspólnego świętowania z największą niskokosztową linią lotniczą w Europie Środkowo-Wschodniej. Cała załoga WIZZ czeka na Państwa na pokładach naszych samolotów.”

(Informacja prasowa)

Comments

comments

last_minut_wezyr Image Banner 468 x 60