Wystartowały 4 nowe trasy Ryanair z Gdańska!

Tania linia lotnicza Ryanair 2 listopada świętowała uruchomienie 4 nowych tras z Gdańska do Ejlatu, Tel Awiwu, Aarhus i Wrocławia. Ryanair oferuje w Gdańsku łącznie 24 trasy, w tym aż 4 nowe.

Z okazji uruchomienia nowych połączeń z Gdańska, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety na podróż w listopadzie i grudniu już od 34 zł. Bilety w promocyjnej cenie dostępne są na Ryanair.com jedynie do wtorku (7 listopada) do północy.

Olga Pawlonka, Sales & Marketing Manager na Europę Środkowo-Wschodnią, powiedziała:

Nadszedł sezon zimowy, a wraz z nim start aż 4 nowych połączeń z Gdańska. Nasi klienci z Pomorza oraz turyści mają do dyspozycji łącznie 24 trasy Ryanaira.

Rezerwuj nocleg na: Booking.com / Expedia.com / Hotels.com / otel.com / Hotele.pl

Z okazji uruchomienia nowych połączeń wprowadzamy do sprzedaży bilety na podróż w listopadzie i grudniu już od 34 zł. Bilety w promocyjnej cenie dostępne są na www.ryanair.com do wtorku (7 listopada) do północy. Aby zdążyć z rezerwacją najlepiej wejść na Ryanair.com już teraz.”

Tomasz Kłoskowski, Prezes Zarządu Portu Lotniczego w Gdańsku powiedział:

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach kupicie na Skyscanner.pl | Flipo.pl | tripsta.pl

Oczywiście nowe kierunki z Gdańska, są zawsze doskonałą wiadomością dla naszych pasażerów. Cieszymy się, że wśród nowych, ciekawych połączeń znalazła się również trasa do Wrocławia, co oznacza, że Ryanair nadal stawia na połączenia krajowe.”

(Informacja prasowa)

Comments

comments

last_minut_wezyr Image Banner 468 x 60