Garaż – nowa restauracja grillowa w Płocku

W dniu dzisiejszym w Płocku otworzyła się nowa restauracja/bar z burgerami i stekami o oryginalnie brzmiącej nazwie Garaż. Z czym się Wam kojarzy garaż? Pewnie z motoryzacją! Surowe ściany, stare lampy przemysłowe, niepolakierowane stoły, wytarte siedzenia, zagraniczne rejestracje, dystrybutor gazu i inne gadżety – to wszystko znajdziecie w płockim Garażu. Od razu zapraszam wszystkich do odwiedzenia i przetestowania nowego lokalu!

2015-07-01 Garaż 024

Po pierwszym dniu ciężko wyrobić sobie całkowite zdanie na temat restauracji, dlatego też wstawię tylko kilka zdjęć. Na otwarciu było bardzo dużo osób, w tym duża grupa motocyklistów. Dodatkowo zorganizowany został koncert rockowy, który odbywał się na scenie stojącej tuż obok pizzerii Laguna.

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach kupicie na Skyscanner.pl | Flipo.pl | tripsta.pl

Nowa restauracja/bar z burgerami i stekami w Płocku. Zapraszam 🙂 #bar #restauracja #racer #motorcycle #pub #beef #Płock #plock #pornfood

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Blog about tourism & travel (@lubiepodroze_eu_tourism_blog)

Menu

Jpeg

Długo zastanawiałem się, którego burgera skosztować i żeby było ciekawiej wziąłem burgera z chrzanem (Portobello), za którym nie przepadam. Na szczęście w połączeniu z żurawiną i pieczarką był dla mnie o dziwo bardzo smaczny. Duże burgery mają 220 gramów wołowiny co czyni je naprawdę dużymi.

2015-07-01 Garaż 049

Znajomi wzięli inne burgery, ale o ich smaku mogliby się sami wypowiedzieć – być może w komentarzu 😉

Pełna galeria zdjęć

Kontakt

Garaż

ul. Synagogalna 2/8
09-400 Płock
tel. 505-02-01-01

Facebook: Garaż

(Paweł Jakubowski)

Comments

comments