Pierwszy na świecie hotel marki JO&JOE już otwarty!

Pierwszy na świecie hotel nowej marki z rodziny AccorHotels – JO&JOE został otwarty w Hossegor we Francji! Hotel nie bierze udziału w programie lojalnościowym Le Club AccorHotels.

Czym w ogóle jest JO&JOE? To przestrzeń do życia, „open house” – dom otwarty na świat zewnętrzny, zaprojektowany zgodnie z oczekiwaniami pokolenia Millenialsów oraz wszystkich tych, którzy cenią sobie dzielenie się, spontaniczność i nowe doświadczenia. JO&JOE uzupełni portfel marek ekonomicznych Grupy, zapewniając szyte na miarę rozwiązanie dla sporej międzynarodowej wspólnoty osób myślących podobnie, jak pokolenie Milenialsów – trendsetterów rewolucyjnie zmieniających rynek.

>>> Rezerwuj nocleg w hotelu JO&JOE Hossegor

Nowa marka oferuje lokalne dania z własnej kuchni, dostęp do kuchni i możliwość samodzielnego przygotowywania posiłków, przestrzeń do odpoczynku, pracy, moduł sypialny (łóżko, szafka, lampka, port USB), pokoje i apartamenty dla 2-5 osób z własną łazienką oraz częścią kuchenną, zakwaterowanie dla osób podróżujących samotnie lub w grupie do 6 osób.

  • Marka stworzona wspólnie z przyszłymi gośćmi, łamiąca tradycyjne zasady
  • Marka łącząca w sobie to, co najlepsze z formatu prywatnego aparthotelu, hostelu i hotelu
  • Całkowicie na nowo zdefiniowane i nowatorskie podejście do projektowania wnętrz, gastronomii, obsługi klienta i podróżowania
  • Projekt wspierany na każdym etapie realizacji przez tzw. „shadow ex-com”- „komitet wykonawczy młodych” AccorHotels
  • 50 lokalizacji do roku 2020, w miejscach popularnych wśród pokolenia Milenialsów

Poniżej kilka oficjalnych wizualizacji z pierwszego hotelu – trzeba przyznać, że jest całkiem ciekawie!

Sprawdź profil marki JO&JOE na Instagramie.

(Paweł Jakubowski)

 

Comments

comments