Dwie nowe linie z Małopolski i Podkarpacia nad morze!

Wakacyjne nowości od Voyagera dostępne na platformie PolskiBus.com! W ramach drugiego etapu współpracy do siatki połączeń PolskiBus.com dołączają dwie popularne linie, łączące Małopolskę i Podkarpacie z nadmorskimi kurortami. Dzięki nowej ofercie na platformę PolskiBus.com wchodzą aż 23 miasta, w tym dwa zupełnie nowe – Jasło i Sarbinowo. Bilety na podróże od 23 czerwca są już dostępne na www.PolskiBus.com.

W ramach linii V9 Krynica-Zdrój zostanie połączona z Ustką, przez: Nowy Sącz, Tarnów, Busko Zdrój, Kielce, Radom, Warszawę, Płock, Włocławek, Toruń, Bydgoszcz i Słupsk. Linia V10 natomiast zapewni mieszkańcom Gorlic połączenie z Kołobrzegiem, przez: Jasło, Rzeszów, Lublin, Warszawę, Koszalin, Mielno, Sarbinowo i Ustronie Morskie.

Świetnie układająca się współpraca z największym małopolskim przewoźnikiem Voyager, zaowocowała kolejną nowością na platformie PolskiBus.com. Jest to fantastyczna wiadomość szczególnie teraz, kiedy większość osób planuje wakacje. Górskie miejscowości zostały połączone z nadmorskimi, co jest rewelacyjną propozycją dla mieszkańców aż 23 miast. Gorąco zachęcam do rezerwowania wakacyjnych wyjazdów na stronie www.PolskiBus.com. – mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

Połączenia będą realizowane przez wysokiej jakości autokary Setra i Mercedes. Pasażerowie będą mogli odbyć podróż na podstawie numeru rezerwacji otrzymanego w wiadomości e-mail wraz z e-biletem PolskiBus.com. Podczas podróży obowiązywać będzie regulamin przewozów Voyager Transport, który dostępny jest pod adresem: http://www.voyager-transport.pl/pl/strefa-pasazera/regulaminy/regulamin-ogolny.

Szczegółowy rozkład jazdy znajduje się pod adresami:

(Informacja prasowa)

Comments

comments