6 tysięcy punktów o wartości 120 EUR do zdobycia! Ruszyła nowa promocja w Le Club AccorHotels!

Właśnie ruszyła kolejna promocja w Le Club AccorHotels. Do zdobycia jest 6 tysięcy punktów za pobyty, które składać się będą z minimum dwóch noclegów. Rezerwacji należy dokonywać od 23 stycznia, aż do 12 lutego br. Noclegi muszą się odbyć do 9 kwietnia br. 6 tysięcy punktów można potem wykorzystać na noclegi. Wartość bonusowych punktów to aż 120 EUR. Rejestracja do promocji.

Im częściej korzystasz z naszych hoteli, tym więcej zyskujesz punktów Rewards:

– 1 pobyt na co najmniej 2 noce = 500 punktów Rewards

– 2 pobyty na co najmniej 2 noce = 3 000 punktów Rewards

– 3 pobyty na co najmniej 2 noce = 6 000 punktów Rewards

Warto wspomnieć, iż zgodnie z nowymi zasadami w LCAH bonusowe punkty nie wliczają się do podwyższenia statusu.

Aby skorzystać z tej promocji należy się najpierw zarejestrować na specjalnej stronie internetowej AccorHotels.

Ogólne warunki

1. W odniesieniu do oferty obowiązuje ogólny regulamin programu Le Club AccorHotels.
2. Aby skorzystać z oferty, członek programu lojalnościowego Le Club AccorHotels musi zarejestrować się, klikając na przycisk Zarejestruj się, aby skorzystać z oferty (między 23/01/2017 a 12/02/2017 r.) i postępować zgodnie z instrukcjami.
3. Oferta jest ważna jednorazowo dla jednego członka programu, dla maksymalnie 3 pobytów na dwie lub więcej nocy odbytych przed 09/04/2017r. w hotelach uczestniczących w programie Le Club AccorHotels, pod warunkiem dokonania rezerwacji trwających do 12/02/2017 r. Zdobądź maksymalnie 6 000 punktów Rewards: 500 punktów Rewards po pierwszym pobycie, 2 500 punktów Rewards po swoim drugim pobycie i 3 000 punktów Rewards po swoim trzecim pobycie. Dodatkowe punkty Rewards przyznawane są niezależnie od punktów Rewards i punktów Status, które członek Le Club AccorHotels otrzymuje zwyczajowo za każdy pobyt spełniający warunki wymienione w Ogólnych Warunkach Programu Le Club AccorHotels. Terminy pobytów w tym samym hotelu nie mogą następować bezpośrednio po sobie (w tym samym hotelu data zakończenia jednego pobytu nie może być równocześnie datą rozpoczęcia kolejnego).
4. Opłacenie całkowitego pobytu w całości lub częściowo punktami Rewards lub voucherami Le Club AccorHotels nie będzie mieć zastosowania do niniejszej oferty i nie może łączyć się z pobytami uwzględnionymi w tej ofercie.
5. Punkty Rewards bonusowe są naliczane na podstawie punktów Rewards otrzymanych przez Członka Programu za pobyt zarezerwowany w ramach oferty, według przelicznika punktów Rewards dla karty Classic.
6. Oferta umożliwia członkom programu lojalnościowego Le Club AccorHotels i Accor Plus, niezależnie od posiadanego przez nich statusu, uzyskanie nawet do 6 000 punktów Rewards, do wykorzystania podczas pobytów w hotelach uczestniczących w programie Le Club AccorHotels na terenie całego świata. Promocja nie obowiązuje w hotelach partnerskich programu Le Club AccorHotels.
7. 2000 punktów Rewards odpowiada 40€. Punkty Rewards przeliczane są na euro, w związku z tym ich wartość w wymienionych powyżej walutach krajowych nie jest wiążąca prawnie i może ulegać zmianom.
8. Aby móc skorzystać z oferty, wszystkie pobyty należy zarezerwować za pomocą kanałów dystrybucji AccorHotels (witryny internetowe AccorHotels, aplikacje AccorHotels na urządzenia przenośne, centrala rezerwacji AccorHotels, w hotelach) lub w tradycyjnych biurach podróży, korzystając z sieci GDS połączonej automatycznie z centralą rezerwacji AccorHotels. Nie można skorzystać z oferty, jeśli pobyt został zarezerwowany u innego sprzedawcy, u tour operatora lub w internetowym biurze podróży innej firmy (np. expedia.com, booking.com itp.).
9. Numer karty lojalnościowej członka programu musi zostać podany podczas dokonania rezerwacji oraz w recepcji hotelu podczas zameldowania.
10. Punkty Rewards bonusowe Le Club AccorHotels zostaną naliczone na koncie uczestnika programu w okresie 10 dni od daty zakończenia pobytu w hotelu.
11. W ramach niniejszej oferty, pobyt odpowiada jednej (1) rezerwacji dokonanej przez uczestnika programu Le Club AccorHotels Loyalty, niezależnie od liczby rezerwowanych pokoi. Rezerwacja więcej, niż jednego pokoju przez uczestnika programu jest uważana za jeden (1) pobyt.
12. Oferta nie może być łączona z żadnymi innymi promocjami lub ofertami i nie obowiązuje w przypadku grup. Jeśli Twój pobyt spełnia warunki kilku ofert, otrzymasz wyłącznie punkty Rewards z najlepszej oferty (czyli takiej pozwalającej zdobyć największą liczbę punktów Rewards).
13. Oferta podlega określonym warunkom oraz dostępności miejsc. Zastosowanie mają warunki sprzedaży i ceny obowiązujące w poszczególnych hotelach.
14. Podczas kontaktu z infolinią lub innymi kanałami obsługi klienta AccorHotels prosimy o podanie następującego numeru referencyjnego związanego z ofertą:48715.

 

Comments

comments