6000 pkt. Rewards do zdobycia w ALL – Accor Live Limitless!

Właśnie ruszyła kolejna promocja w ALL – Accor Live Limitless. Do zdobycia jest 6 tysięcy punktów za pobyty, które składać się będą z minimum dwóch noclegów. Można już zarejestrować się do promocji oraz zarezerwuj noclegi przed 4 listopada 2021 r. Pobyty należy odbyć między 23 września a 31 grudnia 2021 r. Uzyskane 6 tysięcy punktów Rewards można potem wykorzystać na noclegi. Wartość bonusowych punktów to aż 120 EUR (ok. 554 PLN). Przed rezerwacją noclegów należy zarejestrować się do promocji.

Im częściej korzystasz z hoteli Accor, tym więcej zyskujesz punktów Rewards:

– 1 pobyt na co najmniej 2 noce = 500 punktów Rewards

– 2 pobyty na co najmniej 2 noce = 2500 pkt, czyli łącznie 3 000 punktów Rewards

– 3 pobyty na co najmniej 2 noce = 3000 pkt, czyli łącznie 6 000 punktów Rewards

 

Jak skorzystać z oferty?

>>> zapisz się do udziału w ofercie (link na stronie głównej Accor)

– zarezerwuj noclegi przed 4 listopada 2021 r.

– zrealizuj je między 23 września a 31 grudnia 2021 r. w jednym z hoteli uczestniczących w programie

>>> Zarejestruj się do promocji na stronie Accor

Ogólne warunki

1. W odniesieniu do oferty tej oferty obowiązują ogólne warunki programu ALL – Accor Live Limitless. Oferta jest przeznaczona wyłącznie dla uczestników programu ALL – Accor Live Limitless.
2. Aby skorzystać z tej oferty, uczestnicy programu lojalnościowego ALL – Accor Live Limitless muszą bezwzglęgnie zarejestrować się (między 23 września 2021 a 4 listopada 2021 g. 23:59 czasu środkowoeuropejskiego (UTC+1)), klikając znajdujący się poniżej przycisk „Zapisz się”, a następnie podążając za instrukcjami. Niniejsza oferta premiowa jest dostępna wyłącznie w przypadku rezerwacji dokonanych po rejestracji przeprowadzonej za pomocą przycisku logowania.
3. Oferta umożliwia uczestnikom programu ALL – Accor Live Limitless – niezależnie od ich statusu – uzyskanie premii w postaci maksymalnie 6000 punktów Reward: 500 punktów Rewardza pierwszy zrealizowany pobyt, 2,500 punktów Rewards za drugi zrealizowany pobyt oraz 3000 punktów Reward za trzeci zrealizowany pobyt w jednym z hoteli uczestniczących w programie lojalnościowym ALL – Accor Live Limitless.
Te dodatkowe punkty Reward są dodawane do punktów Reward i punktów Status uzyskiwanych przez uczestnika programu za pobyt kwalifikowany, zgodnie z ogólnymi warunkami programu ALL – Accor Live Limitless.
Oferta może zostać wykorzystana jedynie raz przez uczestnika programu w okresie jej obowiązywania. Pierwszy pobyt zarezerwowany i wykorzystany po rejestracji w ofercie umożliwia uzyskanie punktów Reward zgodnie z warunkami oferty.
4. Ta oferta obowiązuje w przypadku każdego pobytu uczestnika od 23 września 2021 do 31 grudnia 2021 w jednym z hoteli uczestniczących w programie, zarezerwowanego między 23 września 2021 a 4 listopada 2021 g. 23:59 czasu środkowoeuropejskiego (UTC+1).
5. Pobyt musi obejmować co najmniej 2 noclegi.
6. Pobyty w dniach następujących bezpośrednio po sobie (wymeldowanie i ponowne zameldowanie w tym samym dniu) w tym samym hotelu będą uważane za pojedynczy pobyt. Tego rodzaju pojedynczy pobyt może zostać zakwalifikowany do udziału w tej ofercie tylko raz.
7. W ramach tej oferty, pobyt jest rozumiany jako pojedyncza (1) rezerwacja dokonana przez uczestnika programu ALL – Accor Live Limitless, niezależnie od liczby zarezerwowanych pokoi. Rezerwacja przez uczestnika programu więcej, niż jednego pokoju będzie uważana za pojedynczy (1) pobyt. Uwzględniana jest pierwsza data wyjazdu, po której obliczana jest liczba punktów Reward i Status. Inaczej mówiąc, uczestnik programu ALL – Accor Live Limitless uzyska punkty i noclegi kwalifikowane za pokój, który zostanie zwolniony jako pierwszy.
8. Aby skorzystać z oferty, pobyt musi zostać zarezerwowany za pośrednictwem jednego z kanałów dystrybucyjnych Accor (strony internetowe Accor, aplikacje mobilne Accor ALL, centrala rezerwacyjna ALL, hotele) lub w tradycyjnych biurach podróży wykorzystujących system rezerwacyjny GDS połączony automatycznie z centralą rezerwacyjną Accor. Skorzystanie z oferty nie jest możliwe w przypadku rezerwacji pobytu u pośredników, tour operatorów lub poprzez internetowe biura podróży (takie jak Expedia, Booking itp.).
9. W chwili rezerwacji należy podać numer karty uczestnika programu lojalnościowego ALL – Accor Live Limitless, a następnie okazać ją w recepcji hotelu w chwili zameldowania.
10. Punkty Reward ALL – Accor Live Limitless zostaną naliczone na koncie uczestnika programu w terminie 10 dni od zakończenia pobytu w hotelu.
11. Oferta nie może być łączona z żadnymi innymi promocjami lub ofertami i nie obowiązuje w przypadku grup.
Jeśli Twój pobyt spełnia warunki kilku ofert, otrzymasz wyłącznie punkty Reward z najlepszej oferty (czyli takiej pozwalającej zdobyć największą liczbę punktów Reward).
Pobyty realizowane w onefinestay nie uprawniają do skorzystania z tej oferty.
12. Pobyt całkowicie lub częściowo opłacony za pomocą punktów Reward ALL – Accor Live Limitless nie podlega tej ofercie.
13. Oferta jest uzależniona od dostępności miejsc. Obowiązują ogólne warunki dotyczące zastrzeżonych taryf publicznych w każdym z hoteli.
Firma Accor i/lub hotele uczestniczące i/lub partnerzy oferty nie przyjmują jakiejkolwiek odpowiedzialności za niezrealizowanie świadczeń lub brak możliwości skorzystania z oferty w związku ze zdarzeniem zewnętrznym i niemożliwym do kontrolowania, uniemożliwiającym realizację oferty przez firmę Accor i/lub przez hotele uczestniczące i/lub partnerów albo powodującym nadmierne koszty jej realizacji. Klientom ani uczestnikom nie będzie przysługiwało żadne odszkodowanie, a ewentualne korzyści przewidziane w ofercie (w szczególności punkty Reward) nie będą należne, jeśli oferta nie będzie mogła być zrealizowana w zaistniałych okolicznościach.
14. Podczas kontaktu z infolinią lub innymi kanałami obsługi klienta ALL prosimy o podanie następującego numeru referencyjnego związanego z ofertą: 01044

>>> Zarejestruj się do promocji na stronie Accor

(Paweł Jakubowski)

Comments

comments