ALL: Accor Live Limitless uruchamia Świąteczny Apel Charytatywny, aby tej zimy wesprzeć banki żywności

Program lojalnościowy Accor, ALL – Accor Live Limitless, ruszył z bożonarodzeniowym apelem charytatywnym, dając członkom możliwość wykorzystania swoich punktów na pomoc dla banków żywności w Polsce i w całej Europie Północnej.

W te święta członkowie ALL – Accor Live Limitless mogą przekazać swoje punkty Reward na rzecz Europejskiej Federacji Banków Żywności, która wspiera i reprezentuje największą europejską sieć 430 Banków Żywności w 29 krajach.

Przekazując punkty Reward, członkowie programu lojalnościowego mogą odmienić czyjeś życie. Zaledwie 2000 punktów Reward wspomoże Banki Żywności zapewniając jeden posiłek 30 potrzebującym w tym trudnym okresie osobom.

Od początku 2020 roku popyt na żywność wzrósł nawet o 30% na poziomie europejskim, osiągając od 6% do 90% w różnych krajach w porównaniu z okresem przed pandemią COVID-19 w Europie. W 2018 roku Eurostat oszacował, że 33 mln Europejczyków przeżywa deprywację materialną, zaś obecnie miliony więcej ludzi jest w potrzebie i po raz pierwszy proszą o pomoc, aby móc położyć na stole ciepły posiłek dla siebie i swoich bliskich.

Ruth Finnis, rzeczniczka ALL, powiedziała: „Jeśli ten rok coś nam pokazał, to to, że możemy dokonać dużych zmian w naszym sposobie życia, pracy i wzajemnej troski. Możemy teraz działać razem, aby coś zmienić”.

Aby uzyskać więcej informacji i przekazać darowiznę, odwiedź witrynę:

https://limitlessexperiences.accor.com/european%20food%20banks%20federation

(Informacja prasowa)

Comments

comments