Best Western Rewards w wakacje nagradza podwójnie

Wakacje są okresem, w którym wszyscy chętnie i często podróżujemy. Dlatego specjalnie z myślą o członkach programu Best Western Rewards, największa na świecie rodzina hotelowa przygotowała promocję, która podwaja punkty zdobywane za noclegi w wybranych hotelach sieci na terenie Europy Centralnej. Przed wyjazdem w podróż warto również zainstalować na smartfonie aplikację Best Western to Go, dzięki której można szybko i łatwo znaleźć oraz zarezerwować obiekt z najlepszą ofertą.

best_western_rewards

Wakacyjna promocja programu Best Western Rewards wystartowała już w maju, a podwójne punkty można zbierać aż do końca sierpnia. W promocji biorą udział wybrane hotele na terenie Austrii, Chorwacji, Czarnogóry, Czech, Finlandii, Kosowa, Litwy, Łotwy, Macedonii, Serbii, Słowacji, Słowenii, Węgier oraz oczywiście Polski. Pełną listę hoteli wraz z terminami, kiedy biorą one udział w promocji można znaleźć na stronie internetowej: http://www.bestwestern.pl/promocje-i-oferty/country-specials

Bilety lotnicze w promocyjnych cenach kupimy na tripsta.pl, Flipo.pl oraz empikbilety.pl.

– Dzięki członkostwie w programie lojalnościowym Best Western Rewards nasi gości mają szansę w pełni docenić zalety przynależności do największej na świecie rodziny hotelowej. Wystarczy ta jedna karta, aby poczuć się jak w domu w hotelach w Warszawie, Wiedniu, Pradze czy Zagrzebiu – mówi Gheorghe Marian Cristescu, Dyrektor Best Western na Polskę. – Takie promocje są na to najlepszym dowodem. Uczestniczą w niej zarówno państwa, do których Polacy chętnie podróżują na wakacje, jak Chorwacja czy Czarnogóra, ale również takie, przez które trzeba w drodze na urlop przejechać. Dzięki Best Western Rewards cały pobyt wakacyjny będzie udany – dodaje Gheorghe Marian Cristescu.

Best Western Rewards to jeden z pierwszych programów lojalnościowym w branży hotelarskiej. Aktualnie liczy ponad 21 milionów aktywnych członków z całego świata. Do programu najłatwiej zapisać się przez stronę www.bestwestern.pl. Punkty przyznawane są nie tylko za rezerwacje dokonane przez strony sieci Best Western, ale również poszczególnych obiektów oraz bezpośrednio w hotelach.

Zarezerwuj pokój już w podróży

Best Western jest siecią, która szczególnie dba o wygodę swoich gości. Dlatego wprowadziła szereg usług, które pomagają w szybkim i wygodnym zarezerwowaniu pokoju. Najnowszą jest aplikacja Best Western to Go, która jest dostępna na urządzenia mobilne w systemie iOS, Android oraz Windows. Aplikacja ma też osobną wersję dopasowaną do możliwości iPadów.

Dzięki niej można znaleźć hotel w najdogodniejszej lokalizacji, wybrać najlepszą ofertę z ponad 4000 obiektów Best Western na całym świecie i dokonać rezerwacji – wszystko w zaledwie kilka minut. Best Western to Go oferuje również szereg usług dodatkowych: można dzięki niej znaleźć interesujące nas zabytki, atrakcje turystyczne czy restaurację, sprawdzić stan konta w programie Best Western Rewards, zarządzać rezerwacjami, a także ustalać trasę podróży, którą łatwo można potem mailem wysłać innym uczestnikom wyjazdu. Aplikacja jest również zintegrowana z systemem TripAdvisor udostępniającym opinie na temat hoteli.

– Best Western jest firmą, która przykłada szczególną wagę do rozwoju w Internecie. Doceniają to również eksperci, którzy przyznali nam w 2013 r. nagrodę Eye for Travel w kategorii najlepsza strona na urządzenia mobilne w całej branży hotelarskiej – mówi Gheorghe Marian Cristescu. – Widzimy jak szybko rozwija się trend rezerwacji przez urządzenia mobilne. Również Polacy coraz częściej w ten sposób dokonują wyboru hotelu i to już w trakcie podróży. Dlatego rozwój naszych aplikacji jest tak ważny – podkreśla Dyrektor Best Western na Polskę.

Informacje na temat aplikacji wraz z linkami do pobrania można znaleźć na stronie: http://www.bestwestern.com/travel-planning/mobile-apps/.

(Informacja prasowa)

Comments

comments