FestivALL Pasji już w sobotę w hotelu Novotel Warszawa Centrum!

Już w najbliższą sobotę, czyli 1 lutego między godziną 11:00 a 19:00 w hotelu Novotel Warszawa Centrum odbędzie się FestivALL Pasji podczas którego sieć hoteli Accor chce pokazać jak wykracza poza ramy tego z czym kojarzy się tradycyjne hotelarstwo. Podczas eventu będzie masa atrakcji, które wymieniam poniżej. Jak się pewnie domyślacie również wybieram się do Warszawy na to bardzo ciekawe wydarzenie.

Jeśli chcecie nocować w hotelu Novotel Warszawa Centrum w ten weekend to cena dla dwóch osób ze śniadaniem od piątku do niedzieli to tylko 380 PLN! Oczywiście możecie przyjechać i nocować tylko z piątku na sobotę lub z soboty na niedzielę – wtedy stawka za noc dla dwóch osób ze śniadaniem to 190 PLN! Rezerwacji dokonacie na stronie Accor.com (rezerwując z tego linku afiliacyjnego przyczyniacie się do moich częstszych hotelowych podróży i rozwoju tej strony).

Jak się pewnie domyślacie, będzie można także zapoznać się dokładnie z nowym programem lojalnościowym ALL – Accor Live Limitless.

Szczegóły wydarzenia

✔️Cała gromadka wesołych samoyedów z hodowli Arctic Challenge czeka żeby dać Wam masę szczęścia i miłości! A ich opiekunka, Pani Iwona, chętnie opowie o radości jaką daje codzienne życie z samoyedami oraz unikalnym charakterze każdego psa.

✔️Strefa gastronomiczna z pysznym jedzeniem z różnych części świata. Czeka na was m.in. pizza wypiekana na żywo oraz street food z ulic Bangkoku.

✔️Targi wina i niesamowita, wypalana przez nas na miejscu kawa Wise Cafe.

✔️Ewa Chojnowska-Lesiak prowadząca bloga „Szpilki w plecaku” opowie o swoim autorskim rankingu podróżniczym oraz szamanach i duchach z Burkina Faso.

✔️Marcin Gienieczko, podróżnik i sportowiec podzieli się opowieściami ze swoich ekstremalnych wypraw na nartach po Syberii oraz w canoe po Amazonce.

✔️Jak wyglądało życie w latach 70. w Polsce Ludowej? Przekonaj się na własnej skórze w… Escape Roomie zorganizowanym w jednym z pokoi hotelowych. Nie chcemy straszyć, ale kto nie znajdzie wyjścia, zostanie w tej epoce na zawsze…
✔️Tego dnia dzielimy się naszą pasją do hotelarstwa! Odkryj sekretne zakątki Novotel Warszawa Centrum i zobacz jak pracujemy od kuchni.

✔️Weź udział w turnieju w FIFĘ lub oglądaj zmagania innych na dużym ekranie. Startujemy co godzinę tak żeby każdy mógł wziąć udział w zabawie!

✔️Pokażemy co robimy żeby ograniczyć marnowanie jedzenia oraz jak pyszne rzeczy można zrobić chociażby z fusów po kawie.

Do zebrania będzie mnóstwo punktów Rewards! Możesz je przeznaczyć na przyszłe noclegi lub przekazać na pomoc zwierzakom w schronisku!

(Paweł Jakubowski)

Comments

comments