Hotel andel’s w Łodzi z kolejną nagrodą

Niespełna miesiąc po otrzymaniu nagrody „Hotel z Pomysłem 10-lecia”, andel’s by Vienna House Lodz został lauratem w kategorii TOPHOTEL Conferences w VIII edycji plebiscytu TOPHOTEL 2017. Statuetkę odebrała dyrektor generalna hotelu, Anna Olszyńska. Sprawdź opinie o hotelu na portalu TripAdvisor.

Uroczysta gala podsumowująca ósmą edycję konkursu TOPHOTEL 2017 odbyła się 8 czerwca 2017 roku w warszawskiej Villi Foksal. Organizatorem plebiscytu były Hotele.pl oraz eTravel. Jego celem było wyłonienie hoteli w Polsce, które cieszą się największą popularnością wśród klientów i gości. To właśnie oni mogli przez miesiąc – od 4 kwietnia do 5 maja 2017 roku – oddać swój głos na ulubione obiekty w 17 kategoriach.

Wśród hoteli z kompleksowym zapleczem konferencyjnym, dedykowanym zarówno dla małych podmiotów, jak i na duże spotkania korporacyjne, laureatem został andel’s by Vienna House Lodz. „Nagroda TOPHOTEL Conferences 2017 to nie tylko dowód na ogromny potencjał konferencyjny naszego obiektu, ale także zasługa pracy całego zespołu, który dba o realizację każdego spotkania czy eventu. Ogromnie cieszę się nie tyle z samej nagrody, ale z faktu że została ona przyznana przez naszych gości i klientów, którzy zdecydowali się oddać na nas swój głos w plebiscycie. W imieniu zespołu dziękuję za zaufanie” – powiedziała na gali Anna Olszyńska, dyrektor generalna andel’s by Vienna House Lodz. Poza nagrodą TOPHOTEL Conferences, łódzki andel’s otrzymał również wyróżnienie w kategorii TOPHOTEL Design, w której pod uwagę brane są hotele charakteryzujące się nowoczesną oraz innowacyjną architekturą.

Rezerwuj nocleg w hotelu andel’s by Vienna House Lodz
Booking.com | hotele.pl | hotels.com | GlobalHotels.eu

Grupa Vienna House dodatkowo zaznaczyła swoją obecność podczas wydarzenia, odbierając wyróżnienie dla hotelu Vienna House Easy Chopin Cracow w kategorii TOPHOTEL City.

(Informacja prasowa)

Comments

comments