Loty w jedną stronę do Paryża już od 292 PLN

Francuski przewoźnik wprowadził bardzo korzystną cenowo ofertę dla osób, które podróżują do Paryża bez bagażu, i nie zdecydowały, jak długo chcą tam pozostać. W takiej opcji za przelot do stolicy Francji w jedną stronę linią Air France zapłacimy 292 PLN!  Warunkiem skorzystania z nowej taryfy jest dokonanie rezerwacji przynajmniej 40 dni przed planowanym wylotem.

2013-01-16 Paryz_CDG 681_900px_lp

Stawki one way, dedykowane osobom poszukującym promocji, są kolejną nowością w ofercie Air France, po wprowadzonych wcześniej taryfach MiNi. Teraz w jedną stronę z Warszawy do Paryża będzie można polecieć bez bagażu już za 292 PLN! Przelot na tej trasie z bagażem kosztuje 375 PLN. Natomiast za bilet powrotny z Paryża do Warszawy w jedną stronę zapłacimy bez bagażu – 328 PLN i z bagażem – 407 PLN. Podane ceny dotyczą najniżej klasy rezerwacyjnej francuskiego przewoźnika i zawierają wszystkie opłaty i podatki lotniskowe (bez opłaty transakcyjnej).

Tanich noclegów szukamy na: HotelsCombined.com

„Stawki one way polecamy szczególnie tym osobom, które wybierając się do Paryża nie są w stanie od razu podać daty wylotu do Polski. Dzięki nowym taryfom będą one teraz mogły w dogodnym czasie wykupić bilet powrotny lub powrócić do kraju innym środkiem transportu np. samochodem.” – powiedziała Chloe Marchand, Dyrektor Generalna Air France KLM w Polsce. „Dotychczas stawki za przeloty w jedną stronę były niejednokrotnie droższe niż bilety w obie strony. Liczymy, że nowa oferta okaże się przydatna i praktyczna”. – dodała Chloe Marchand.

Bilety lotnicze w promocyjnych cenach kupimy na tripsta.pl, Flipo.pl oraz empikbilety.pl. Bilety można również kupować na stronie airfrance.pl

(Informacja prasowa)

Comments

comments