Mercure i ibis Styles w Galati otworzą się w połowie 2020 roku!

Orbis – strategiczny partner Grupy Accor w Europie Południowo-Wschodniej, podpisał umowę o zarządzanie w Rumunii na prowadzenie dwóch istniejących hoteli, które będą poddane modernizacji i zostaną zmienione na Mercure Galati Centrum (66 pokoi) oraz na ibis Styles Galati Dunarea (79 pokoi).

„Umacniamy naszą wiodącą pozycję w Rumunii, dynamicznie powiększając sieć hoteli pod markami Accor nie tylko w stolicy, ale i w kluczowych miastach regionów, takich jak Galati. Wraz z naszymi lokalnymi partnerami – poprzez otwarcie Mercure Galati Centrum i ibis Styles Galati Dunarea, chcemy zaoferować w Rumunii jak najszerszą ofertę hoteli, podróżującym zarówno w celach służbowych, jak i turystycznych”. – skomentował Frank Reul, szef działu rozwoju Orbis & Accor w Europie Wschodniej.

Oba hotele są doskonale zlokalizowane, przy ulicy Domnească 13 i 12 – w bliskiej odległości od Starego Miasta, obok portu Galati, największego portu nad Dunajem i drugiego co do wielkości w Rumunii.

>>> Rezerwuj nocleg na stronie AccorHotels.com

„Mercure i ibis Styles to znane na całym świecie marki hotelowe, które wniosą dodatkową wartość do obu naszych hoteli w Galati. Naszą ambicją jest stworzenie z tych dwóch hoteli najlepszych adresów w danym segmencie w mieście. Chcemy wprowadzić nowe standardy na lokalnym rynku hotelarskim. W Galati zachodzą pozytywne zmiany i chcemy być ich częścią”. – powiedział Traian Sandu, właściciel hoteli. „Ta współpraca potwierdza naszą pozycję najbardziej doświadczonej firmy podróżniczej i hotelarskiej w regionie Galati – Braila. Jesteśmy pewni naszego rozwoju w regionie. Silne marki Grupy Accor pomogą nam wzmocnić działalność hotelarską i rozwinąć naszą wiodącą pozycję. To dobry sygnał dla regionalnych firm, że pozostajemy ich zaufanym partnerem”.

Plan renowacji tych dwóch hoteli obejmie modernizację pokoi, restauracji i stref publicznych zgodnie ze standardami marek Mercure i ibis Styles oraz inwestycje w najnowsze usługi informatyczne i cyfrowe, które zapewnią bezproblemową, wydajną i spersonalizowaną obsługę gości.

Hotele, które mają zostać otwarte w drugim kwartale 2020 r., dołączą do sieci Mercure i ibis Styles, znanych i rozpoznawalnych na całym świecie marek Grupy Accor.

Mercure to jedyna marka hoteli klasy średniej łącząca siłę międzynarodowej sieci i doświadczenie z wysoką jakością typową dla hoteli zintegrowanych z lokalną społecznością. Obecnie na całym świecie pod marką Mercure działa ponad 790 hoteli w 63 krajach. Marka Mercure jest uważana za jedną z najsilniejszych marek hotelowych na świecie.

>>> Rezerwuj nocleg na stronie AccorHotels.com

ibis Styles to ekonomiczna marka oferująca wyjątkowy design i atmosferę, miłą i przyjazną obsługę, dzięki której goście mogą poczuć lokalny klimat danego miejsca. Kreatywność i dobry humor to cechy wyróżniające te komfortowe i designerskie hotele, posiadające sieć prawie 470 obiektów w 45 krajach.

Umowa o zarządzanie została podpisana na okres 15 lat.

(Informacja prasowa)

Comments

comments