Motto by Hilton nową ekonomiczną i lifestylową marką Hiltona

Motto by Hilton

Sieć hoteli Hilton ogłosiła dzisiaj wprowadzenie marki Motto by Hilton. Będzie to ekonomiczna marka lifestylowa.

„Hilton szczyci się tym, że jest liderem branży hotelarskiej i ewoluuje wraz z potrzebami naszych gości” – powiedział Christopher J. Nassetta, prezes i dyrektor generalny Hilton. „Innowacja jest w naszym w DNA, a kiedy zaczynamy nasz setny rok jako firma, wprowadzamy innowacje mocniej niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki Motto by Hilton wprowadzamy na rynek coś, czego nigdy nie doświadczyła branża dzięki elastycznemu i przystępnemu cenowo produktowi, w pożądanych lokalizacjach. ”

Motto by Hilton przyjmuje świeże podejście do nowoczesnej kultury podróży. To, jak to określa Hilton, mikro-hotel z miejską atmosferą w najlepszych światowych lokalizacjach. Marka ta wprowadzana jest na rynek po wieloletnich obserwacjach podróżnych, którzy przebywają w hostelach, ale tak naprawdę nie lubią dzielić pokoju z obcymi ludźmi, tylko z bliskimi znajomymi lub po prostu rodziną.

Co wyróżnia Motto By Hilton?

Najlepsze lokalizacje – zapewnienie podróżnym jak najlepszej lokalizacji
Autentyczność –  Co to znaczy być „tutaj”? Lokalność rodzi tożsamość, społeczność, a ostatecznie poczucie miejsca, w którym obecnie się znajdujemy,
Przystępność cenowa – Konkurencyjne stawki, które otwierają drzwi podróżnym, którzy myśleli, że ich nie stać na nocleg w ciekawej lokalizacji i interesującym mieście.
Elastyczność – Jeden rozmiar nie pasuje do wszystkiego – wybór jest najważniejszy. Przestrzenie wielofunkcyjne zyskują na popularności ze względu na elastyczność, jaką oferują.

Hotele Motto by Hilton na całym świecie zaprezentują swoją elastyczność dzięki sprytnie zaprojektowanym przestrzeniom, technologii, która sprawia, że podróżowanie jest bezproblemowe, a wyjątkowe doznania podczas snu sprawią, że regeneracja i odpoczynek są łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Co ważne, hotele Motto by Hilton będą brały udział w programie lojalnościowym Hilton Honors!

Planowane są hotele w Europie, Azji, Ameryce, w regionie Pacyfiku oraz na Bliskim Wschodzie.

Pierwszym hotelem tej marki ma być najprawdopodobniej w zamożnej dzielnicy Londynu Marylebone – tu ma powstać do 2020 roku obiekt stu-łóżkowy. Również w fazach projektu są obiekty w następujących miejscach: Lima, Dublin, Savannah, San Diego, Boston oraz w Waszyngton.

Więcej informacji wkrótce.

(Paweł Jakubowski)

Comments

comments