Nowe pokoje hotelu Huzar w stylu Holiday Inn Express

Hotel Huzar we Lublinie, wchodzący w skład Grupy PHH, może pochwalić się nowo opracowanym pokojem wzorcowym. Docelowo hotel będzie funkcjonował pod międzynarodową marką Holiday Inn Express, należącą do InterContinental Hotels Group (IHG). Zakończenie modernizacji hotelu Huzar planowane jest w II półroczu 2024 roku.

Za przygotowanie koncepcji i wykonanie projektu modernizacji hotelu Huzar w Lublinie odpowiedzialna jest pracownia architektoniczna KM Rubaszkiewicz. Projekt pokoju hotelowego jest oparty o szczegółowe wytyczne marki, które zawierają się w kolorystyce, materiałach oraz meblach pokojowych.  Zamysłem marki jest ujednolicenie pokoi niezależnie od miejsca na świecie, tak aby każdy gość automatycznie utożsamiał je z marką.

Zgodnie ze wskazówkami projekt pokoju w hotelu Holiday Inn Express stawia na funkcjonalność, wygodę i wypoczynek gości. Przeważają w nim białe i szare kolory, które tworzą uczucie przestronności i relaksu. Uzupełnieniem nadającym głębi oraz kontrastu jasnym barwom jest kolor granatowy oraz drewniane dodatki i elementy wykończeniowe. W pokoju dominują materiały o gładkim wykończeniu, a jedyny wzór jaki się pojawia to wzór na wykładzinie dywanowej, zaprojektowany indywidualnie dla hotelu i tym samym wyróżniając go wśród innych hoteli  tej marki.

–  Pracowaliśmy nad każdym detalem, chcąc stworzyć przestronne nowoczesne pokoje, które zapewnią naszym gościom spokój i relaks podczas ich pobytu. Do dyspozycji gości zostanie oddanych 150 nowoczesnych pokoi, trzy w pełni multimedialne sale konferencyjne, elegancka restauracja oraz przestronny parking. Liczymy, że nasi goście docenią wysoki standard i dogodną lokalizację, co uczyni hotel wyjątkowym miejscem dla podróżujących w celach biznesowych i rekreacyjnychpodkreśla Aneta Wodyk, prezes spółki PHH Hotele.

Hotel Huzar w Lublinie to trzygwiazdkowy hotel zlokalizowany w centrum miasta, 10 minut jazdy autobusem od Starego Miasta i zaledwie kilometr od Ogrodu Saskiego. Do dyspozycji gości pozostaje 128 pokoi oraz obszerna przestrzeń konferencyjna. Przy hotelu znajduje się duży parking, mogący pomieścić 40 samochodów osobowych.

 

(Informacja prasowa)

Comments

comments