Nowe trasy Wizz Air z polskich lotnisk!

Tania linia lotnicza Wizz Air ogłosiła nowe trasy z Warszawy i Gdańska do Edynburga w Szkocji oraz z Gdańska, Katowic i Wrocławia do Odessy na Ukrainie. Bilety dostępne są już w sprzedaży na stronie wizzair.com, a ich ceny zaczynają się od 59 złotych. Nowe połączenia do Edynburga i Odessy zostaną uruchomione odpowiednio 1 i 2 listopada.

Ponadto Wizz Air świętował ostatnio umieszczenie drugiego samolotu typu Airbus A321 we flocie krakowskiej bazy oraz uruchomienie sześciu nowych tras z Krakowa do: Rzymu Fumicino, Oslo Torp, Charkowa, Larnaki, Turynu i Kutaisi, zaledwie trzy miesiące po otwarciu najnowsza baza w Polsce ma kolejnego Airbusa A321. Trzeci samolot (A321) dołączy do bazy we wrześniu.

Najnowsza oferta Wizz Air z Polski do stolicy Szkocji oraz do trzeciego co do wielkości miasta na Ukrainie umocni relacje biznesowe oraz korzystnie wpłynie na rozwój turystyki i hotelarstwa w tych krajach. Wraz z nowymi połączeniami, oferta WIZZ składa się aktualnie ze 175 tras do 28 krajów z Polski. W 2019 Wizz Air oferuje 11 milionów miejsc w sprzedaży polskiej siatce połączeń.

NAJNOWSZE TRASY WIZZ AIR Z POLSKI

 

Trasa Dni Data rozpoczęcia Ceny od *
Warszawa-Edynburg poniedziałek, środa, piątek, niedziela 1 listopada 89 PLN
Gdańsk-Edynburg wtorek, czwartek, sobota 2 listopada 89 PLN
Katowice-Odessa wtorek, sobota 2 listopada 59 PLN
Wrocław-Odessa poniedziałek, piątek 1 listopada 59 PLN
Gdańsk-Odessa wtorek, sobota 2 listopada 59 PLN

OSTATNIO URUCHOMIONE TRASY WIZZ AIR Z KRAKOWA

Trasa Dni Data rozpoczęcia Ceny od*
Kraków – Rzym Fumicino  środa, czwartek, piątek, niedziela 1 sierpnia 89 PLN
Kraków – Oslo Torp codziennie 1 sierpnia 89 PLN
Kraków – Charków poniedziałek, piątek 2 sierpnia 89 PLN
Kraków – Larnaka poniedziałek, piątek 2 sierpnia 149 PLN
Kraków – Turyn wtorek, sobota 3 sierpnia 59 PLN
Kraków – Kutaisi środa, piątek, niedziela 4 sierpnia 109 PLN

Paulina Gosk, manager ds. komunikacji w Wizz Air, powiedziała: – Z radością witamy drugi samolot w naszej najmłodszej polskiej bazie, w Krakowie i świętujemy uruchomienie 6 nowych połączeń z Krakowa do: Rzymu Fumicino, Oslo Torp, Charkowa, Larnaki, Turynu i Kutaisi. Ponadto ogłaszamy pięć nowych tras w polskiej siatce połączeń do tak atrakcyjnych miejsc jak Odessa w południowej części Ukrainy oraz Edynburg w Szkocji. Loty rozpoczną się już w listopadzie, a ich ceny rozpoczynają się od 59 złotych. Zimowa oferta pełna jest ekscytujących kierunków. Nasza załoga czeka na Państwa na pokładach WIZZ. Zachecamy do wcześniejszej rezerwacji biletów, aby korzystać z najniższych cen.

(Informacja prasowa)

Comments

comments