Nowy wygląd pokoi w hotelu The Westin Warsaw. Zostawiłem w pokoju obiektyw, czy już po nim?

Podczas mojej ostatniej weekendowej wizyty w hotelu The Westin Warsaw zrobiłem kilka zdjęć wyremontowanych pokoi, które zrobiły na mnie bardzo duże wrażenie. Różnica w wyglądzie jest według mnie kolosalna. Pierwsza recenzja hotelu wykonana  jeszcze przed remontem, powstała w kwietniu 2014 roku. Możecie ją przeczytać w tym wpisie. Jest ona aktualna, ze zmianami w wyglądzie na plus. Teraz jest bardziej elegancko, po prostu widać w środku XXI wiek. Remont w hotelu jeszcze trwa, cały czas są modernizowane kolejne pokoje. Poniżej możecie zobaczyć różnicę przed i po.

Stary pokój

Nowy pokój

Fish Market

Głównym naszym celem wizyty w Westinie było zobaczenie na własne oczy nowych pokoi oraz piątkowa kolacja Fish Market, z której to powstanie osobny artykuł. Napiszę o niej w skrócie tak: jest świetnie!

Zostawiłem w hotelu obiektyw!

Dzień po wymeldowaniu się zorientowałem się, że… zostawiłem w szafie obiektyw – niestety. I co tu zrobić, dzwonić, zgłaszać? Dzień po to jednak trochę późno. Skoro mamy XXI wiek i hotel udostępnia funkcję Westin Service Express postanowiłem połączyć się z hotelem za pomocą komunikatora WhatsApp. Wystarczy „wykręcić” numer +48794922422 i już po chwili ktoś z działu pomocy się do nas zgłosi. Opowiedziałem o swoim problemie i… po 15 minutach miałem już zdjęcie swojego obiektywu.

Ale, żeby nie było tak słodko musiałem podać dane rezerwacji, numer pokoju i oczywiście dokładny model zgubionej rzeczy (ale to chyba oczywiste, że tak na słowo honoru nikt nikomu nie uwierzy). Jeśli chodzi o odbiór zostawionego w hotelu obiektywu to miałem wybór – odesłanie kurierem lub odebranie podczas następnej wizyty. Postanowiłem, że odbiorę go osobiście „za jakiś czas”. Będzie czekał na mnie bezpiecznie w hotelowym sejfie. A miałem już trochę stracha…

(Paweł Jakubowski)

Comments

comments