Odwiedź Tajemniczy Ogród – nowy hotel ibis Styles Kraków Santorini już otwarty!

63 nowoczesne klimatyzowane pokoje, restauracja Winestone, sala konferencyjna, a także wnętrza inspirowane kwiatami – to i wiele więcej czeka na gości nowo otwartego hotelu ibis Styles Kraków Santorini. Obiekt mieści się przy Alei Róż w Krakowie, dlatego jego motywem przewodnim stał się Tajemniczy Ogród.

Tajemniczy i romantyczny

Nowo otwarty hotel zlokalizowany jest w pobliżu jednej z głównych arterii Krakowa – Alei Róż. Posłużyła ona za inspirację do wyboru motywu przewodniego dla obiektu, którym są róże i nawiązania do powieści „Tajemniczy Ogród” autorstwa Frances Hodgson Burnett. Goście w hotelowych wnętrzach znajdą oryginalne motywy stworzone z połączenia elementów o charakterze roślinnym i nowoczesnych geometrycznych kształtów. Tajemniczości dodają turkusowe odcienie wnętrz i motywy nawiązujące bezpośrednio do wspomnianej powieści, takie jak klucze, klatki z ptakami czy drzwi zamknięte na ozdobne kłódki. Dzięki nim każdy pobyt w hotelu, pełen magicznej i zarazem romantycznej atmosfery zapadnie gościom w pamięci. Atrakcyjne sąsiedztwo parku i Zalewu Nowohuckiego sprzyja pieszym wycieczkom i relaksującym spacerom.

>>> Rezerwuj nocleg w hotelu ibis Styles Kraków Santorini

Miejsce doskonałe na relaks

Hotel ibis Styles Kraków Santorini oferuje gościom 63 nowoczesnych i klimatyzowanych pokoi z możliwością dostawki, w których znajdą 43-calowe telewizory i dostęp do bezprzewodowego Internetu. Do ich dyspozycji są także łóżka Sweet Bed by ibis Styles, które zapewniają błogi sen i regenerację sił. W pokojach znajdują się elementy zaczerpnięte z wnętrza Tajemniczego Ogrodu, które przeniosą każdego, bez względu na wiek, do świata nieograniczonej wyobraźni. W ofercie hotelu jest także menu restauracji Winestone inspirowane daniami kuchni regionalnej i międzynarodowej. Dodatkowe wrażenia zapewnią potrawy serwowane na les planches – kamiennych deskach z kieliszkiem wina.

„Każdy z hoteli ibis Styles jest unikalnym wnętrzem, zapewniającym gościom niezapomniane wrażenia z pobytu. Nie inaczej jest w tym przypadku. Inspiracji dostarczyła nam znajdująca się niedaleko Aleja Róż i Zalew Nowohucki. Mamy nadzieję, że motywy rodem z „Tajemniczego Ogrodu” pozwolą każdemu na błogi relaks w trakcie podróży.” – powiedział Marcin Szymański, Accor Midscale & Economy Segment Manager Eastern Europe.

>>> Rezerwuj nocleg w hotelu ibis Styles Kraków Santorini

Hotel położony przy ul. Bulwarowej 35a znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji – 3 km od zjazdu z autostrady A4, a od centrum Krakowa oddalony jest tylko o 8 km. Z kolei od lotniska Kraków Balice – 21 km.

(Informacja prasowa)

Comments

comments