Orbis kupi nieruchomość Mercure Bucharest Unirii

Mercure Bucharest Unirii

Zgodnie z przyjętą strategią biznesową – polegającą na alokacji kapitału na najbardziej perspektywicznych rynkach, które w przyszłości zapewnią stabilne wyniki, Orbis podpisał umowę kupna gruntu, budynku i działalności operacyjnej hotelu Mercure Bucharest Unirii za kwotę 11,35 mln EUR .

Mercure Bucharest Unirii to hotel z segmentu midscale, doskonale zlokalizowany w biznesowej, tętniącej życiem dzielnicy w stolicy Rumunii – kilka kroków od starego miasta i jego atrakcji turystycznych. Jak wielokrotnie twierdziliśmy, Rumunia jest atrakcyjnym rynkiem o dużym potencjale. Inwestycja ta zapewnia długoterminową wartość i atrakcyjny zwrot nakładów „– wyjaśnia Gilles Clavie, prezes zarządu i dyrektor generalny Orbis S.A.

>>> Sprawdź ceny i inne informacje o hotelu Mercure Bucharest Unirii na stronie AccorHotels.com

Orbis zarządza hotelem od końca 2017 roku, a prace modernizacyjne będą kontynuowane w celu ukończenia komplesowego planu renowacji hotelu.

Mercure Bucharest Unirii oferuje blisko 100 przestronnych, nowoczesnych i komfortowych pokoi, zarówno dla gości biznesowych, jak i przyjeżdżających w celach wypoczynkowych. Hotel dysponuje barem i restauracją oraz zapleczem do obsługi średniej wielkości spotkań i konferencji.

(Informacja prasowa)

Comments

comments