Pierwszy obiekt marki Sure Hotel by Best Western w Polsce!

Pod nową marką Sure Hotel goście zyskają dostęp do hoteli o indywidualnym charakterze, mając jednocześnie możliwość czerpania korzyści z sieciowego systemu rezerwacji oraz programu lojalnościowego. Sieć właśnie podpisała umowę na otwarcie nowego obiektu w Polsce – będzie to pierwszy poza Szwecją hotel pod nową marką w Europie.

Pierwszy Sure Hotel by Best Western w Polsce zostanie otwarty w Poznaniu przy ulicy Paderewskiego 1. Położony w centrum miasta obiekt do dyspozycji gości odda 40 komfortowych pokoi.

– Mamy nadzieję, że inauguracja marki w Polsce spotka się z zainteresowaniem podróżujących.Cieszymy się, że stale rozwijamy sieć w różnych segmentach i dokładamy starań by jak najcelniej odpowiadać na potrzeby inwestorów oraz gości – stwierdziła Saija Kekkonen, Dyrektor Zarządzająca na  Finlandię, Kraje Bałtyckie, Polskę i Rosję.

Marka, którą wprowadzono na rynku amerykańskim pod koniec 2016 roku, spotkała się z bardzo dobrym odbiorem ze strony hotelarzy. Plany obejmują otworzenie ponad 100 hoteli, które zadebiutują w najbliższym czasie.

W październiku br. swoje podwoje dla gości otworzyły pierwsze obiekty Sure Hotels na rynku skandynawskim – Hotel Esplanade w Sztokholmie, Frimurarehotellet w Kalmarze, Tylebäck Hotell & Konferens w Halmstad, Hotell Roslagen w Norrtälje, Motell Lagan w Ljungby, Hotel Statt w Hässeholm, Hotell Hovs Hallar w Bjärehalvön oraz Hotel Savoy w Karlstad.

Obiekty z portfolio Sure Hotel będą dostępne poprzez platformy Best Western oraz włączone zostaną do programu lojalnościowego Best Western Rewards. Dla hoteli oznacza to, że goście będą otrzymywać punkty, które mogą zostać wykorzystane w każdym z tysięcy obiektów sieci na całym świecie. Dodatkowo, poza włączeniem w struktury program lojalnościowego, hotelarze mogą liczyć na wsparcie w zakresie dystrybucji, sprzedaży, marketingu oraz zakupów ze strony Best Western.

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach kupicie na Skyscanner.pl | Flipo.pl | tripsta.pl

 (Informacja prasowa)

Comments

comments