Poza utartą ścieżką – w Vienna House inspiracje podróżnicze nagradzane są podwójnie

Dzięki ofercie Hidden Secrets, goście Vienna House nie tylko zobaczą więcej, ale również sami staną się odkrywcami. Po przyjeździe do hotelu, w ramach zimowej promocji goście otrzymują specjalny klucz, dzięki któremu zyskują dostęp do unikalnych, tymczasowych ofert — zarówno w hotelach, jak i ich okolicy. Klucz umożliwia też udział w konkursie.

Niezależni podróżnicy zawsze poszukują miejsc, w których nie ma zbyt wielu turystów. Wypatrują restauracji polecanych przez miłośników lokalnej kuchni oraz ukrytych miejsc, które świetnie nadają się na instagramowe zdjęcia. Oferta Hidden Secrets od Vienna House pozwala odkryć wiele takich miejsc. Goście zyskują też 25% zniżki na zakwaterowanie oraz szansę udziału w konkursie.
Dodatkowo na gości w hotelach czeka specjalny klucz, który mogą wymienić na dostęp do unikalnych ofert oraz turystycznych sekretów – „hidden secrets” .

Zainspirowani koncepcją barów dla wtajemniczonych, zachęcamy gości do odkrywania i podzielenia się podróżniczymi inspiracjami. Może to być adres nowo otwartej, modnej ciekawej kawiarni, specjalne drinki spoza menu lub małe sklepiki ukryte w podwórzach. Goście stają się w ten sposób odkrywcami i są zachęcani do dzielenia się nowymi odkryciami. Otrzymują też klucz, który otwiera im drogę do ofert dla wtajemniczonych.” — tłumaczy Betina Welter, dyrektor marketingu i komunikacji korporacyjnej Vienna House.

Osoby rezerwujące ofertę otrzymują również naklejkę #thatsmyhiddensecret, dzięki której mogą wyróżnić swoje podróżnicze inspiracje i udostępnić je w mediach społecznościowych. Każdy, kto oznaczy swój post na Facebooku oraz Instagramie tagami #whatsyourhiddensecret i #speakeasy, ma szansę wygrać dwudniowy pobyt ze śniadaniem i kolacją w wybranym hotelu Vienna House.

Ofertę Hidden Secrets można zarezerwować online na stronie www.viennahouse.com od 3 grudnia 2019 do 2 lutego 2020 roku. Oferta jest dostępna we wszystkich hotelach Vienna House biorących udział w promocji pod warunkiem dostępności. Dotyczy pobytów do 29 marca 2020.

#speakeasy #hiddensecrets #viennahouse #endlessexploration

(Informacja prasowa)

Comments

comments