Private Sales, czyli Tydzień Zniżek w AccorHotels – 30-50% zniżki na noclegi w wybranych hotelach

Trwa właśnie kolejna promocja z serii Private Sales (polska nazwa Tydzień Zniżek). Tym razem na polskiej stronie wyprzedażowej dostępne są hotele w Krakowie oraz w Bratysławie. Oprócz polskiej strony dostępne są w języku angielskim wersje podzielone na 3 sekcje: Australia, Bliski Wschód, Europa. Co najmniej dziwny wybór krajów w każdej z kategorii, ale może komuś podpasują oferty promocyjne. Rezerwacji należy dokonywać tylko i wyłącznie z promocyjnych linków (w normalnej wyszukiwarce nie pokazują się oferty z Private Sales).

Polska wersja Tygodnia Zniżek

Polska – Kraków – link do rezerwacji

Mercure Kraków Stare Miasto (od 216 PLN)

Novotel Kraków Centrum (od 183 PLN)

Novotel Kraków City West (od 125 PLN)

ibis Kraków Centrum (od 111 PLN)

ibis Kraków Stare Miasto (od 111 PLN)

Słowacja – Bratysława – link do rezerwacji

Mercure Bratislava Centrum – od 202 PLN
ibis Bratislava Centrum – od 185 PLN

Angielska wersja Private Sales (Europa) – link do rezerwacji.

W tej promocyjnej ofercie są hotele z krajów takich jak: Austria, Brazylia, Czechy, Egipt, Indonezja, Izrael, Polska, Turcja

Angielska wersja Private Sales (Bliski Wschód) – link do rezerwacji

W tej promocyjnej ofercie są hotele z krajów takich jak: Bahrajn, Egipt, Francja, Liban, Oman, Arabia Saudyjska, Turcja, Zjednoczone Emiraty Arabskie

Angielska wersja Private Sales (Australia) – link do rezerwacji

W tej promocyjnej ofercie są hotele z krajów takich jak: Australia, Fidżi, Indonezja, Malezja, Nowa Zelandia, Singapur, Zjednoczone Emiraty Arabskie

Ogólne warunki oferty

Podczas dokonywania rezerwacji oferty Tydzien Zniżek organizowanej przez Accorhotels.com Klient oświadcza, że zapoznał się z następującymi warunkami i zaakceptował je:
Oferta(y) jest(są) dostępna(e) dla członków Le Club Accorhotels oraz osób, które utworzyły swój prywatny profil na stronie internetowej www.accorhotels.com.
Oferta(y) jest(są) dostępna(e) online na stronie internetowej www.accorhotels.com przez okres jednego tygodnia, od wtorku rano do poniedziałku wieczorem – to jest przez 8 dni (wyjątkowo czas udostępnienia online może zostać skrócony do 6 lub 7 dni z powodów technicznych).
Pobyt w hotelu nie może mieć miejsca wcześniej niż w terminie piętnastu (15) dni licząc od daty dokonania rezerwacji jednej lub kilku ofert. Dostępne terminy są proponowane przez każdy hotel objęty ofertą promocyjną.
Zależnie od hotelu objętego ofertą promocyjną, Klient może skorzystać z 30%, 40% lub 50% zniżki od PEŁNEJ CENY na terminy pobytu wybrane podczas dokonywania rezerwacji. Podana cena obowiązuje dla 1 lub 2 osób.
Zależnie od przypadku, oferty są ważne dla pobytów obejmujących przynajmniej 1, 2 lub 3 noclegi.
Zarezerwowanie oferty wiąże się z koniecznością jej przedpłaty online kartą kredytową na stronie www.accorhotels.com.
Po dokonaniu rezerwacji nie ma możliwości zmiany, anulowania ani wymiany ofert. Oferty nie można łączyć z innymi dostępnymi zniżkami i ofertami specjalnymi.
Niniejsza oferta umożliwia zbieranie punktów Le Club Accorhotels w hotelach uczestniczących w programie zgodnie z przyjętą tabelą, która została określona w warunkach ogólnych korzystania z programu lojalnościowego Le Club Accorhotels. Jednakże niniejsza oferta nie podlega rezerwacji z wykorzystaniem punktów Le Club Accorhotels.
Kurs wymiany został podany informacyjnie i nie jest zobowiązujący. Kurs wymiany zostanie potwierdzony podczas rezerwacji.
Oferta jest dostępna w hotelach uczestniczących oraz zależna od dostępności pokoi w danym hotelu.

(Paweł Jakubowski)

Comments

comments