Promocja w IHG Rewards Club. 4 noclegi w cenie 3 lub 8 noclegów w cenie 6.

W IHG Rewards Club od 01.12 br. możecie zarezerwować 4 noclegi w cenie 3 lub 8 noclegów w cenie 6. Rezerwacji na pobyty do 30.06.2020 r. możecie dokonać do 15.01.2020 r. na specjalnej podstronie promocji. Jak podaje IHG, najlepiej korzystać z następujących przeglądarek: FireFox, Safari, Chrome, Microsoft Edge lub Internet Explorer – na innych strona może nie działać poprawnie. Uwaga – nawet na tych przeglądarkach proponuję dwukrotnie szukać noclegów, gdyż za pierwszym razem i wyszukuje się nocleg z bieżącą datą, a za drugim już z tą, którą wskazujemy w wyszukiwarce.

>>> Rezerwuj nocleg w promocji Members Stay More | Stay Longer

W Polsce w promocyjnych stawkach można rezerwować noclegi w:

  • Holiday Inn Dąbrowa Górnicza
  • Holiday Inn Gdańsk – City Centre
  • Holiday Inn Warsaw – Józefów
  • Hotel Indigo Warsaw – Nowy Świat
  • Holiday Inn Warsaw City Centre
  • Holiday Inn Łódź

Promocja obejmuje noclegi w następujących miejscach: Afryka, Australia i Ocenia, Azja/Pacyfik, Europa oraz Bliski Wschód. Z promocji wyłączone są hotele w Hong Kongu, Makao oraz Chinach kontynentalnych.

Sprawdź pełną listę hoteli biorących udział w promocji na IHG.com.

Przykładowa rezerwacja 4 noclegów

Jak sami widzicie na screenie są można zarezerwować nocleg w trzech różnych promocjach MEMBERS STAY MORE, Member EU Flash Sale, Europe Flash Sale i w tej Members Stay More nocleg wychodzi najdrożej (mimo, że i tak taniej niż w stawce Advance Saver Rate). Do cen należy doliczyć podatek VAT wynoszący 8%.

Przykładowa rezerwacja 3 noclegów

Jak widać na poniższym obrazku średnie ceny się zmieniają i stawka Members Stay More znika, ale promocyjne starki w wyprzedaży Member EU Flash Sale i Europe Flash Sale zostają (mimo, że są nieco wyższe to i tak się opłaca).

Dajcie znać czy znaleźliście coś ciekawego. Przypominam, że rezerwacji możecie dokonać na specjalnej stronie IHG, a pełną listę hoteli biorących udział w promocji znajdziecie TU.

(Paweł Jakubowski)

 

 

Comments

comments