Warszawski Courtyard najlepiej oceniony przez gości sieci Marriott w 2023 roku

Courtyard by Marriott Warsaw Airport, należący do Grupy PHH, uzyskał najlepszy wynik współczynnika polecenia hotelu przez gości (Intent To Recommend). Tym samym zajął pierwsze miejsce wśród wszystkich hoteli franczyzowych sieci Marriott International marki Courtyard w Europie, na Bliskim Wschodzie oraz w Afryce (EMEA) za rok 2023 r.

Warszawski Courtyard zajął najwyższe miejsce na podium w aż czterech kategoriach w międzynarodowym rankingu Marriott za rok 2023 spośród ponad 80 hoteli marki Courtyard w regionie EMEA. Hotel zajął pierwsze miejsce według najważniejszego współczynnika Intent to Recommend, a także w zakresie zadowolenia z usług gastronomicznych, jakości obsługi gastronomicznej oraz jakości dań serwowanych w hotelu. Osiągnięty rezultat to wynik ponad 10 tysięcy opinii gości w 2023 roku, którzy docenili codzienne zaangażowanie wszystkich pracowników hotelu za najwyższą jakość świadczonych usług.


 To wielki zaszczyt i duma dla każdego hotelu zostać najwyżej ocenionym przez gości za jakość serwisu hotelowego. Opinia ponad dziesięciu tysięcy naszych gości to wielkie wyróżnienie dla naszego zespołu i docenienie codziennej pracy wszystkich pracowników hotelu. Zdobycie pierwszego miejsca za cały rok 2023 jeszcze bardziej motywuje nas do dalszych starań, aby nie zawieźć zaufania naszych gości – podkreśla Sylwia Korzeniewska, dyrektor Courtyard by Marriott Warsaw Airport.

Czterogwiazdkowy Hotel Courtyard by Marriott Warsaw Airport to pierwszy hotel tej marki w Polsce. Obiekt posiada 241 pokoi i 13 sal konferencyjnych o powierzchni prawie 764 mkw.
W momencie otwarcia w 2003 roku, obiekt był jedynym hotelem zlokalizowanym w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska w Polsce. Sukces hotelu zapoczątkował inne inwestycje hotelowe zlokalizowane w pobliżu lotnisk w Polsce. Rokrocznie z usług hotelu korzysta ponad 100 tys. gości. Courtyard by Marriott Warsaw Airport był wielokrotnie nagradzany międzynarodowymi nagrodami, co uplasowało go w czołówce najlepszych hoteli tej marki na świecie.

(Informacja prasowa)

Comments

comments