Wizz Air rozpoczyna operacje na dwóch trasach z Polski do Ejlatu

Tania linia lotnicza Wizz Air rozpoczyna loty na dwóch trasach do Ejlatu z Katowic i z Warszawy. Połączenia będą odbywać się dwa razy w tygodniu: w poniedziałki i w piątki z Katowic oraz we wtorki i w soboty z Warszawy. Bilety są dostępne już w sprzedaży na wizzair.com, a ich ceny zaczynają się od 89zł*.

Dla pasażerów WIZZ planujących wspaniałe wakacje na południowym wybrzeżu Izraela, Ejlat jest doskonałym wyborem na eskapadę w poszukiwaniu słońca w środku zimy. Podziw wzbudzają spektakularne pustynne krajobrazy. Z temperaturami w granicach 21-25°C, turkusowe wody Morza Czerwonego oferują szeroki wybór sportów wodnych.

Zaangażowanie Wizz Air na rzecz klientów w Polsce podkreśla stały rozwój oferty połączeń. W sprzedaży w 2017 roku jest 9 mln miejsc na trasach w polskiej siatce połączeń, co stanowi wzrost o 16% w porównaniu do poprzedniego roku. Obecność WIZZ w Polsce nie tylko zapewnia dostęp do niskokosztowych podróży lotniczych pomiędzy Polską a pozostałymi krajami Europy, ale również korzystnie wpływa na rozwój lokalnego zatrudnienia w sektorze lotniczym i turystycznym wspierając jednocześnie ponad 5000 miejsc pracy** w branżach pośrednio związanych z działalnością linii.

Po niedawnym ogłoszeniu kolejnych etapów rozwoju w Gdańsku, Wrocławiu i Warszawie, Wizz Air w Polsce do marca 2018 roku będzie dysponować 25 samolotami zatrudniając ponad 900-osobową załogę, która zapewnia doskonałą obsługę podczas każdego lotu WIZZ.

Wizz Air oferuje aktualnie ponad 150 tras z ośmiu lotnisk w Polsce.

>>> Zarezerwuj hotel w Ejlacie na Booking.com

NOWE TRASY DO EJLATU

TRASA

DNI

DATA ROZPOCZĘCIA

CENY OD*

Katowice – Ejlat

poniedziałek, piątek

30 października

89zł

Warszawa – Ejlat

wtorek, sobota

31 października

89zł

Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air powiedział: “Z radością otwieramy dwie nowe słoneczne trasy z Katowic i z Warszawy do Ejlatu w Izraelu. Cieszymy się na dalszą owocną współpracę z lotniskami w Katowicach i w Warszawie. Zamierzamy nadal rozwijać ofertę i dodawać kolejne ekscytujące kierunki, aby jak najlepiej zaspokoić potrzeby naszych polskich klientów. Załoga WIZZ oferuje doskonałą jakość obsługi na pokładach naszych nowych samolotów Airbus A320 i A321. Zapraszamy Państwa na pokład samolotów naszej młodej floty!”

(Informacja prasowa)

Comments

comments