Wizz Air uruchomił trasę z Gdańska do Larnaki

Tania Linia Lotnicza Wizz Air ogłasza, że wczoraj tj. 2 sierpnia uruchomił z gdańskiego lotniska im. Lecha Wałęsy połączenia do Larnaki. Loty na Cypr odbywają się dwa razy w tygodniu(środa i niedziela), a bilety dostępne są na stronie wizzair.com lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej 

Larnaka jest jednym z najstarszych miast na świecie z wieloma zabytkami i niewiarygodnie pięknym morzem. To ulubiony kierunek wakacyjny turystów z całego świata. Miasto wyróżnia otoczona palmami promenada w porcie i urokliwe kawiarnie z malowniczym widokiem na ocean.

Od połowy czerwca br. Wizz Aie wznowił loty  z Polski do niemal wszystkich państw Unii Europejskiej, a także do krajów EFTA ( m.in. Islandia, Norwegia, Szwajcaria). Obecnie w siatce połączeń WIZZ z Polski dostępne są połączenia do najbardziej popularnych krajów jak m.in.: Bułgaria, Chorwacja, Grecja, Gruzja, Islandia, Ukraina, Włochy, Norwegia, Wielka Brytania czy Hiszpania. Bilety dostępne są w sprzedaży na stronie wizzair.com lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej.

Wizz Air informuje, że wdrożenie dodatkowych procedur w zakresie higieny to wyraz troski linii o bezpieczeństwo i zdrowie pasażerów oraz załogi. Należy pamiętać o konieczności podróżowania w maseczce –  jest to obowiązek załogi oraz pasażerów. Ponadto członkowie załogi są zobowiązani do noszenia rękawiczek. Samoloty Wizz Air są regularnie poddawane procesowi zamgławiania kabiny z wykorzystaniem preparatów antywirusowych, a także  – przestrzegając rygorystycznego dziennego harmonogramu czyszczenia – wszystkie samoloty linii przechodzą nocną dezynfekcję również przy użyciu środków zwalczających wirusy. Magazyny pokładowe zostały usunięte z kieszeni foteli. Pasażerowie są proszeni, w miarę możliwości, o dokonywanie płatności zbliżeniowych podczas zakupów na pokładzie. Należy zachować dystans fizyczny zgodnie z wytycznymi władz lokalnych oraz wykupować dodatkowe usługi online (m.in. bagaż rejestrowany, WIZZ Priority, usługa fast track), aby zminimalizować kontakt fizyczny na lotnisku.

Przypominamy, że bilety na wszystkie loty WIZZ dostępne są na stronie wizzair.com lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej WIZZ.

(Informacja prasowa)

Comments

comments