„Wypłyń na nowe wody!”, czyli niestandardowa rekrutacja do hotelu ibis Styles Warszawa Centrum

ibis Styles Warszawa Centrum

ibis Styles to marka, która zaskakuje pomysłowością. Przejawia się ona nie tylko w unikatowych motywach przewodnich, obecnych w hotelowych wnętrzach, ale również w niestandardowym podejściu do doboru pracowników. Jeszcze w tym roku w stolicy zostanie otwarty kolejny obiekt marki. Hotel ibis Styles Warszawa Centrum powstanie przy ulicy Zagórnej 1a. Już 25 października, w godzinach 14:00-20:00, w sąsiednim hotelu ibis budget (ul. Zagórna 1), odbędzie się niecodzienna rekrutacja. Kto jest poszukiwany? Przede wszystkim: pozytywne osobowości!

Co czeka kandydatów?

Motywem przewodnim zlokalizowanego nieopodal brzegu Wisły hotelu ibis Styles Warszawa Centrum będzie spędzanie czasu nad rzeką. Nie powinien zatem dziwić fakt, że rekrutację będą przeprowadzać… gondolierzy. Dzięki tematycznym strojom, w ich rolę wcielą się osoby odpowiedzialne za przebieg całego wydarzenia, a wszystko odbywać się będzie w rytm piosenek przywodzących na myśl wakacje. Kandydaci będą mieli do pokonania kilka stacji rekrutacyjnych. Każda z nich to inne, specjalne zadania, których żeglarski kontekst jest jedynie metaforą, mającą przełożenie na hotelową codzienność. Co ma wspólnego tonący statek z pracą na recepcji? Które z trudnych sytuacji napotykanych na wodzie mogą przydarzyć się w hotelowej restauracji? Jakie kreatywne sposoby na spędzanie czasu w stolicy można zaproponować grupie piłkarzy? To tylko niektóre z wyzwań, z jakimi będą musieli się zmierzyć przyszli pracownicy hotelu ibis Styles Warszawa Centrum. Na wstępie kandydaci otrzymają specjalny formularz, w którym kolekcjonować będą przypisane do zadania pieczątki, będące cenną wskazówką dla zespołu rekrutacyjnego. Po zebraniu wszystkich pieczątek zdobędą tzw. „patent na gondoliera”, który umożliwi im przejście do kolejnego etapu, jakim będą indywidualne rozmowy z kandydatami.

>>> Rezerwuj nocleg w najnowszym hotelu ibis Styles Warszawa Centrum

Poszukiwany, poszukiwana – kto?

Marka ibis Styles wykracza znacząco poza ogólnie przyjęte standardy rekrutacji. Poszukując pracowników do nowego hotelu, ibis Styles Warszawa Centrum stawia przede wszystkim na unikatowe osobowości. Jakie cechy stanowią atut w hotelarstwie? Cenione są: otwartość, komunikatywność, proaktywność, umiejętność rozwiązywania problemów i pozytywne nastawienie. Doświadczenie w pracy o podobnym charakterze ma drugorzędne znaczenie. Poszukiwane aktualnie są osoby na stanowiska recepcyjno-rezerwacyjne, pracownicy służby pięter, a także kucharze, pomoce kuchenne i kelnerzy. Docelowo, hotel ibis Styles Warszawa Centrum i sąsiedni ibis budget będą stanowiły combo, a personel obu obiektów będzie zamienny. Grupa Hotelowa Orbis zapowiada, że w przypadku zgłoszenia większej ilości kandydatów, którzy pomyślnie przejdą proces rekrutacji, będą oni mogli znaleźć zatrudnienie w innych, zlokalizowanych w stolicy, obiektach wchodzących w jej struktury.

(Informacja prasowa)

Comments

comments