Wyprawa rowerowa w kobiecym gronie!

Przedstawiamy Wam opis wyprawy samolotowo-rowerowej dwóch dziewczyn, które do nas napisały. Co myślicie o takiej inicjatywie?

wyprawa rowerowa dziewczynyLofoty – niezwykła Norwegia”. Ciepły Raj za kołem polarnym. Kwarantanna od miejskiej dżungli…… Spełniamy nasz kolejny sen o północy….Serce i rozum w pełniej symbiozie z naturą.

Po raz trzeci odwiedzimy naszą krainę marzeń! Znajdziemy się za kołem podbiegunowym, tym razem celem naszej rowerowej wyprawy będą piękne wyspy Lofotów.

Program wyprawy pt, ”Zamach na przeciętność”

Jak zwykle : niebanalnie, nieturystycznie i niesztampowo….blisko ziemi i słońca, w ciągłej gotowości Jak prawdziwi podróżnicy!

14 dni…tylko 14 dni…przez 14 dni…wychodzimy poza strefę codziennego komfortu nasze łóżka zamieniamy na namioty rozbite gdzieś na piaszczystej plaży…wsad lodówkowy z ”E” nie żyje….za to na natura przyroda daje to co najzdrowsze i najlepsze. Fotele, sofy i inne siedziska zamieniamy na magiczne siodełko które przeniesie nas w prawdziwie naturalne otoczenie przyrody ziemi…..

Dziewczyny! Wylatujemy wraz z rowerami z Warszawy do Tromso – powrót z Bodo
Rozpoczynamy naszą rowerową przygodę, bez pośpiechu i bez przewodnika z parasolką…  naszym tempem. Być może odwiedzimy jeszcze sąsiedzki archipelag ( ale to na razie jest w fazie układania)

W sumie zrobimy ok 600km, może trochę więcej. Po kilku dniach robimy docieramy na wyspę SKROVA. Mamy tu możliwość wynajęcia domku rybackiego specjalnej cenie dla rowerzystów! ; Bawimy tu jakieś 3-4 dni…. ile chcemy. Na miejscu korzystamy z lokalnych uroków…. piaszczystych plaż….  zabieramy sprzęt wędkarski, ładujemy się do motorówki którą mamy do dyspozycji i wyruszamy eksplorować pobliskie skarby natury…

Błogie chwile spędzimy odpoczywając na piaszczystych plażach….rozpalimy ognisko, upieczemy to co wyciągniemy z morza. Wypłyniemy też z prawdziwym rybakiem, prawdziwym kutrem na połów…bóg wie czego… krabów może langust…a może zwyczajnie dorsze o wadze niemowlaka.
Odwiedzimy rolniczo – rodzinną manufakturę produkcji sera ichniego, i to będą nasze „pamiątki” z podróży. Odpoczniemy też od siodełka i wybierzemy się na najwyższą górę na wyspie skąd widok zapiera dech….( zalecany dobry aparat)

Fotorelacje z naszych podróży i ich stylu znajdziecie w zakładce ALBUMY.

https://www.facebook.com/rowerowehoryzonty

Termin wylotu 20 lipca.

Więcej szczegółów. konkretnie zainteresowanym podamy drogą mailową lub telefonicznie (choć preferujemy telefon, najlepiej wieczorem)

rowerowehoryzonty@gmail.com gsm. 667965179

Zapraszamy!
Ilona&Kasia

Comments

comments