Wyprzedaż „Różowy poniedziałek” w Wizz Air!

Wizz Air Antibes Nicea

Tania linia lotnicza Wizz Air ogłasza wyprzedaż „Różowy poniedziałek” do 30%* zniżki na wybrane loty zarezerwowane dzisiaj bez limitu czasu podróży.

Bez względu na wybrany kierunek podróży, przypominamy, że zniżka obowiązuje tylko dzisiaj, więc nasi klienci w Polsce mają czas do północy, żeby złapać okazję i podarować sobie lub ukochanej osobie niezapomnianą podróż. Siatka połączeń Wizz Air stale się rozrasta i obecnie składa się ze 185 tras z Polski i ponad 700 innych tras dostępnych w całej siatce połączeń WIZZ.

* Zniżka w wysokości do 30% dotyczy ceny biletów, ale nie obejmuje opłaty administracyjnej. Zniżka w wysokości do 30% obowiązuje na wybranych lotach. Promocja obowiązuje 2 grudnia w godzinach od 00:00 do 23:59 czasu środkowoeuropejskiego (Różowy Poniedziałek). Okres podróży jest nieograniczony. Ta cena dotyczy tylko rezerwacji dokonanych na wizzair.com lub w aplikacji mobilnej WIZZ. Promocja nie ma zastosowania do rezerwacji grupowych.

** cena biletu w jedną stronę, włącznie z opłatą administracyjną. Zawiera jeden bagaż podręczny (max: 40x30x20cm). Walizka na kółkach oraz każda sztuka bagażu rejestrowanego wymaga dodatkowych opłat. Cena dotyczy tylko rezerwacji dokonanych na stronie wizzair.com lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej WIZZ. Liczba miejsc w promocyjnej cenie jest ograniczona.

Comments

comments