Z Warszawy do Malagi w dwie strony już od 270 zł z Norwegian.com

 

Noorweskie linie lotnicze Norwegian.com polecą z Warszawy (Lotnisko Chopina)  do Malagi – tak wynika z ich systemu rezerwacyjnego. Ceny na połączenia są bardzo atrakcyjne – już od 270 zł w dwie strony. Pierwsze loty miałyby się odbyć już 20 lutego 2014r.

waw-AGP_norwegian3

Należy pamiętać, że z Norwegian możemy polecieć bez dodatkowych opłat jedynie z bagażem podręcznym.

Bagaż podręczny jest wliczony. Każdy pasażer może nieodpłatnie przewozić 1 szt. bagażu podręcznego. Maksymalna waga wynosi 10 kg w przypadku lotów w taryfie LowFare i 15 kg dla lotów obejmujących taryfę Flex. Maksymalne wymiary to 55 x 40 x 23 cm.

Jeżeli chcemy lecieć z bagażem rejestrowanym będziemy musieli zapłacić 48 zł za odcinek.

Odprawiony bagaż obliczany jest na sztukę bagażu za jeden lot. bilety z taryfą Flex obejmują 1 szt. bezpłatnego bagażu. Maksymalna liczba bagażu rejestrowanego na pasażera to 2 sztuk o wadze do 20 kg każda. Za dodatkowe sztuki bagażu i bagaż przekraczający dopuszczalną wagę będą pobierane dodatkowe opłaty. Uwaga: Uiszczanie opłaty na lotnisku pociąga za sobą dodatkowy koszt.

waw-AGP_norwegian2Dozwolonych jest kilka metod płatności, w tym bez dodatkowej prowizji debetowymi kartami MasterCard Debit oraz Visa Debit lub kartami wydanymi przez Norwegian Bank. Do płatności kartą kredytową doliczana jest opłata 21 zł.

Rezerwacji dokonujemy na stronie przewoźnika Norwegian.com, a tanich hoteli szukamy na pl.Otel.com. Jeżeli wolimy nocować w prywatnych kwaterach lub mieszkaniach możemy skorzystać z oferty Wimdu.

(Paweł Jakubowski)

Comments

comments