Zaplanuj niezapomniany urlop z KLM! Kuala Lumpur 1999 zł, Hangzhou 1999 zł oraz Rio de Janeiro 2699 zł!

Słoneczny urlop pełen atrakcji w przystępnej cenie? Wszystko możliwe dzięki kolejnej promocji KLM dostępnej w dniach 5-7 czerwca br. Do wyboru są trzy egzotyczne kierunki w Brazylii, Malezji i Chinach. Podróż należy zaplanować najpóźniej do 11 grudnia br. (z wyłączeniem niektórych okresów wakacyjnych).

Kuala Lumpur

Baśniowa kraina zatopiona w tropikalnym klimacie

Pierwsza propozycja w nowej promocji holenderskiego przewoźnika to Kuala Lumpur. Bilet KLM na przelot do stolicy Malezji w obie strony jest dostępny w bardzo atrakcyjnej cenie, bo już od 1999 PLN! Miasto położone jest w kraju pełnym majestatycznych dżungli, plantacji herbaty i tropikalnych plaż. Do odkrycia są tu bujne parki i nowoczesna architektura w samym sercu miasta, a także Merdeka Square czy pyszne lokalne specjały. Kula Lumpur jest bramą do odkrywania całej Malezji, która ma wiele do zaoferowania.

Bilety lotnicze w promocyjnych cenach kupimy na tripsta.pl, Flipo.pl oraz empikbilety.pl. Bilety można również kupować na stronie airfrance.pl

Gorące rytmy porywające do tańca…

Ekscytujących wrażeń może dostarczyć także podróż dotętniącego życiem Rio de Janeiro, gdzie czeka na turystów wiele ciekawych propozycji na spędzenie wolnego czasu. Z pewnością nie można przegapić wyprawy do38-metrowego pomnika Chrystusa Odkupiciela, który jest największą atrakcją turystyczną góry Corcovado (z port. Garbus; o wysokości 710 m). Pomnik został ogłoszony jednym z nowych siedmiu cudów świata i przyciąga rocznie około 300 000 odwiedzających. Dla wygody turystów w 2003 roku zainstalowano windę oraz schody ruchome prowadzące na szczyt góry. U stóp posągu rozciąga się panoramiczny widok na całą okolicę. Można także odwiedzić szmaragdowozielony Las Tijuca – największy miejski las na świecie orazGórę Cukru (Sugarloaf). Natomiast wieczorem warto oddać się tanecznym rytmom w rozrywkowej dzielnicy Lapa. W promocyjnej cenie przelot do miasta rozsławionego przez karnawał i plaże Copocabana i Ipanema kosztuje obecnie od 2699 PLN.

A może romantyczny wyjazd do malowniczego zakątka w Azji?

Hangzhou, ostatnia propozycja w ofercie trzydniowej promocji KLM jest także w bardzo dobrej cenie – od 1999 PLN. Miasto uznawane jest za najpiękniejsze i najbardziej romantyczne w całych Chinach. Jego początki sięgają 221-206 p.n.e. Słynie z lokalnych przysmaków, takich jak Żebraczy Kurczak (nadziewany, zawinięty w liście lotosu i pieczony w glinie), West Lake ryby w occie, Dongpo wieprzowina i krewetki smażone na długim Jing liściu herbaty. Typowe dla tej metropolii są również liczne świątynie buddyjskie, np. Lingyin Temple, jedna z największych w Chinach.

Tanich noclegów szukajcie na Otel.com oraz hotels.com.

Dzięki KLM, urlop rozpoczyna się już od momentu wejścia na pokład. Na lotach dalekiego zasięgu do dyspozycji podróżnych są indywidualne zestawy rozrywki jak np. darmowe filmy, gry i muzyka. Do tego serwowane są wyśmienite dania orientalne (w zależności od kierunku), które komponują mistrzowie sztuki kulinarnej.Promocyjne bilety lotnicze KLM można rezerwować na stronach  tripsta.pl, Flipo.pl oraz empikbilety.pl. Bilety można również kupować na stronie airfrance.pl

Jeszcze lepsze ceny znajdziemy na Flipo.pl

Kuala Lumpur za  1878 zł!

Hangzhou za 1877 zł!

Rio de Janeiro za 2888 zł!

(Informacja prasowa)

Comments

comments