13 830 pkt Hilton Honors po pobycie w Hampton by Hilton Warsaw Reduta! (sprawdzone)

Już jakiś czas temu pojawiła się oferta sieci Hilton, dzięki której można uzyskać dodatkowe 10.000 punktów w programie lojalnościowym Hilton Honors. Wcześniej mało kto o tym pisał, gdyż oferta nie była skierowana na rynek Polski, ale niedawno to się zmieniło. Chodzi o ofertę WorkSpaces by Hilton, czyli o wynajem pokoju na dzień, bez nocowania. W Polsce bardzo opłacalnym rozwiązaniem jest pobyt w nowym hotelu Hampton by Hilton Warsaw Reduta, dzięki czemu można uzyskać aż 13 830 pkt! Z karty kredytowej pobrało mi dokładnie 120,25 zł.

Zadajecie sobie teraz pytanie jak to możliwe, że dostałem aż tyle punktów? Spieszę z odpowiedzią!

Opis zdobytych punktów:

  • aktualnie trwa promocja Points Unlimited, gdzie za każdy pobyt dostajemy 2 000 pkt, a co piątą noc aż 5 000 pkt, więc szczęśliwcy mogą się załapać na jeszcze większą ilość zdobytych punktów,
  • dzięki ofercie WorksSpaces by Hilton otrzymujemy 10 000 pkt,
  • z okazji otwarcia nowego hotelu na mapie Warszawy trwa promocja w Hampton by Hilton Warsaw Reduta, gdzie każdy pobyt premiowany jest dodatkowymi 1 000 pkt,
  • w ustawieniach swojego konta w MyWay można wybrać 250 pkt zamiast snacka,
  • Diamond Elite 100% bonus 290 pkt,
  • podstawowe punkty 290 pkt.

Oczywiście w pakiecie do tego pobytu jest śniadanie, jak podczas każdego pobytu w hotelach sieci Hampton by Hilton, także sami widzicie, że jest to świetna oferta.

Rezerwacji najlepiej dokonać poprzez stronę WorkSpaces by Hilton. Musicie się pospieszyć, gdyż promocja obowiązuje do 31 marca br. Dodatkowo musicie pamiętać, że dodatkowe 10 000 pkt naliczy się tylko za jeden pobyt!

Jeśli chodzi o pobyty w innych hotelach to oczywiście dzięki temu możemy skorzystać np. z basenu, sauny czy innych udogodnień (pod warunkiem, że są one aktualnie oferowane przez dany hotel).

Poniżej kilka przykładowych cen na 26 marca br.

(Paweł Jakubowski)

Comments

comments