4 inspiracje na weekend majowy od sieci Hilton

Marka Hilton przedstawia propozycje miejsc na niezapomniany weekend majowy. Idealny pomysł na spędzenie wolnego czasu znajdą zarówno osoby ceniące naturę, jak i miłośnicy wypoczynku w dużych miastach. Więcej informacji znajduje się na stronie: hilton.com. Goście rezerwujący pobyt bezpośrednio na stronie mają gwarancję uzyskania najlepszej ceny. Dodatkowe oszczędności można uzyskać, dołączając do programu lojalnościowego Hilton Honors, który ma już ponad 71 milionów członków na całym świecie. Do programu można dołączyć bezpłatnie na stronie hiltonhonors.com.

Glasgow od 115 euro za noc

Hotel Hilton Garden Inn Glasgow City Center znajduje się w samym sercu miasta, niedaleko muzeów, centrów handlowych, ogrodów botanicznych i innych atrakcji. Idealne miejsce na wyjazd dla osób chcących poznać życie nocne w Glasgow. Rezerwuj pokój na stronie www.hiltongardeninn.com.

Bukareszt od 74 euro za noc

Bukareszt to bardzo ciekawe i zaskakujące miasto. Kiedyś było nazywane „Paryżem Wschodu”. Warto się tam wybrać z grupą znajomych i odkryć owiane tajemnicą zakamarki. Hotel Hilton Garden Inn Bucharest jest zlokalizowany na Starym Mieście, co stanowi idealną bazę do zwiedzania Bukaresztu. Liczne historyczne, architektoniczne oraz artystyczne atrakcje nie pozwolą się Wam nudzić.
Rezerwuj pokój na stronie www.hiltongardeninn.com.

Izmir 37 od euro za noc

Hampton by Hilton Izmir znajduje się naprzeciwko parku Aliaga Bird Paradise oraz 5 minut od plaży. To znakomite miejsce na majowy wypoczynek ze znajomymi. Sam hotel jest bardzo nowoczesny oraz komfortowy, a Izmir zachwyca niezwykłymi widokami oraz nieprzeciętną atmosferą.
Rezerwuj pokój na stronie www.hamptonbyhilton.com.

Amsterdam od 146 euro za noc

Majówka w centrum Amsterdamu? Dlaczego nie? Hampton by Hilton Amsterdam Arena Boulevard jest zlokalizowany w sąsiedztwie najlepszych restauracji i barów. Dodatkowo, korzystając z transportu publicznego, można dostać się w 15 minut do centrum miasta, gdzie znajduje się jeszcze więcej atrakcji. Warto też wypożyczyć rower miejski i pozwiedzać mało uczęszczane uliczki.
Rezerwuj pokój na stronie www.hamptonbyhilton.com.
(Informacja prasowa)

Comments

comments