2 nowe linie wakacyjne od POLBUS – PKS na platformie PolskiBus.com!

Od dziś na platformie integrującej przewoźników autokarowych PolskiBus.com do dyspozycji Pasażerów zostają wprowadzone 2 nowe linie: z Wrocławia do Mrzeżyna oraz z Wrocławia do Jarosławca realizowaną wspólnie z Darłowskim Przedsiębiorstwem Przewozowym. Dzięki temu w ofercie strony www.PolskiBus.com znajdzie się 15 nowych miejscowości. Bilety na podróże od 23 czerwca są już dostępne w atrakcyjnych cenach.

Partnerstwo z POLBUS-PKS wkracza w kolejną fazę współpracy. Dzięki nowościom Pasażerowie mają w ofercie piętnaście nowych miejscowości: Łazy, Dąbki, Jarosławiec, Międzyzdroje, Międzywodzie, Dziwnów, Dziwnówek, Łukęcin, Pobierowo, Pustkowo, Trzęsacz, Rewal, Niechorze, Pogorzelica oraz Mrzeżyno.

Obie trasy będą obsługiwane przez przewoźnika POLBUS – PKS, natomiast połączenie z Jarosławcem będzie realizowane we współpracy z firmą DPP. W przypadku każdej z linii Pasażerowie będą mieli do dyspozycji po jednym kursie dziennie. Wyjazd z Wrocławia do Mrzeżyna będzie o godzinie 8:00 z Tymczasowego Dworca Autobusowego, natomiast do Jarosławca o godzinie 22:00, również z tego samego dworca. Szczegółowe rozkłady jazdy znajdują się pod adresem: www.PolskiBus.com.

Trasa będzie obsługiwana przez wysokiej klasy autokary posiadające toaletę oraz klimatyzację. Pasażerowie będą wpuszczani na pokład na podstawie numeru rezerwacji otrzymanego w wiadomości e-mail wraz z e-biletem PolskiBus.com. Zależnie od operatora kursu, podczas podróży Pasażerów obowiązywać będzie regulamin przewozów POLBUS-PKS, dostępny na http://polbus.pl/userfiles/Regulamin_przewozu_osob_i_bagazu_POLBUS_PKS_2016.pdf lub regulamin przewozów DPP.

>>> Tanie noclegi zarezerwujecie dzięki porównywarce cen GlobalHotels.eu

(Informacja prasowa)

Comments

comments