Rusza Festiwal Jesiennych Promocji w PolskiBus.com! Aż 10 000 biletów na podróże w Polsce i za granicą!

Już dziś, 4 września, ruszamy z Festiwalem Jesiennych Promocji, w którym do Waszej dyspozycji jest aż 10 000 biletów w promocyjnych cenach! Sześć dni pełnych okazji na niezapomniane podróże w Polsce, jak i poza granice naszego kraju – a to wszystko za jedyne 5, 9 lub 19 złotych, w zależności od tego, w jak daleką podróż chcesz się z nami wybrać!

Jeśli zdecydujesz się na pokonanie naszym czerwonym autokarem trasy do 300 km, za bilet zapłacisz jedynie 5 zł. Trasa o długości od 301 do 500 km, wyniesie Cię zaledwie 9 zł, natomiast wszystkie podróże przekraczające 500 km wiążą się z kosztem raptem 19 zł. Do podanych cen należy oczywiście doliczyć 1 zł opłaty za rezerwację.

Pierwszym miastem w naszej festiwalowej ofercie jest Berlin! Kupując bilety na podróże w dniach od poniedziałku do czwartku pomiędzy 25 września a 10 października, użyj naszego specjalnego promo kodu: BER1X7, który obniży cenę Twojej podróży do:

  • 5 zł – na podróże z/do Poznania

  • 9 zł – na podróże z/do Torunia, Łodzi, Wrocławia i Opola

  • 19 zł – na podróże z/do Gdańska, Warszawy, Krakowa, Rzeszowa, Katowic, Zakopanego

Oferta obowiązuje w dniach od 4 do 20 września, ale nie zwlekaj z rezerwacją – pula promocyjnych biletów jest ograniczona, a chętnych na wyjazd do stolicy Niemiec nie brakuje!

(Informacja prasowa)

Comments

comments