4You Airlines ogłasza uruchomienie połączeń z Łodzi!

Nowe polskie linie lotnicze 4You Airlines ogłosiły dziś (17.07) uruchomienie połączeń z Łodzi. Nowe połączenia oznaczają otwarcie w Łodzi bazy operacyjnej przewoźnika 4You Airlines. Dzięki temu w Łodzi na stałe zbazowany będzie jeden z trzech Airbusów A320.

4YOU Airlines

O godzinie 9.30 na profilu facebookowym Lotniska w Łodzi ogłoszono pierwsze połączenie Łódź-Barcelona, które ma być realizowane 2 razy w tygodniu – w poniedziałki oraz czwartki. Pierwsze loty mają odbyć się 3 listopada br.

Kolejno ogłoszono połączenie Łódź-Londyn Luton, które również ma wystartować 3 listopada br. Loty mają odbywać się dwa razy w tygodniu – we wtorki oraz soboty. Pierwszy lot ma odbyć się 4 listopada,

Trzecim połączeniem jest Łódź-Mediolan, które ma być realizowane w środy oraz soboty, pierwszy lot zaplanowano na 5 listopada.

Czwartym kierunkiem, który ogłoszono w dniu dzisiejszym to Łódź-Dortmund. Loty mają być realizowane również dwa razy w tygodniu, we wtorki oraz w czwartki. Pierwszy lot zaplanowano na 4 listopada br.

Piątym kierunkiem ma być Łódź-Bruksela. Dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i piątki począwszy od 3 listopada br.

Szóstym kierunkiem ogłoszonym w dniu dzisiejszym jest Łódź-Rzym, począwszy od6 listopada br., dwa razy w tygodniu – w czwartki oraz niedziele.

Siódmym połączeniem jest Łódź-Tel Awiw. Loty mają odbywać się raz w tygodniu – w niedziele. Pierwszy lot zaplanowano na 9 listopada.

Ósmym połączeniem jest Łódź-Paryż CDG, czyli na główne lotnisko. Loty 3 razy w tygodniu – w poniedziałki, środy oraz piątki. Pierwszy lot 3 listopada.

Sprzedaż biletów rozpocznie się 1 sierpnia na stronie www.4youairlines.com, która aktualnie jest w budowie. Pierwsze 7 tysięcy biletów ma być w promocyjnych cenach – 47 zł za rejs w jedną stronę.

LCJ_4YOU_Nowe połączenia

(Paweł Jakubowski)

Comments

comments