5 lat hotelu B&B w Toruniu!

Co najmniej dwa powody do świętowania ma w tym roku Grupa B&B Hotels. Trzecia co do wielkości w Europie sieć hoteli ekonomicznych obchodzi jubileusz 25-lecia. Ponadto, pięć lat temu, w samym sercu Torunia – przy ul. Szumana 8, swoje podwoje otworzył B&B Hotel Toruń pierwszy obiekt B&B w Polsce. Od czasu powstania cieszy się on coraz większym powodzeniem wśród gości biznesowych i turystów.

Vega - Pobierowo

W ciągu tych 5 lat pozyskaliśmy zaufanie wielu gości i ugruntowaliśmy swoją pozycję na toruńskim rynku, który staje się coraz bardziej konkurencyjny. Mimo, że miejsc noclegowych w mieście systematycznie przybywa, obłożenie hotelu B&B Toruń z każdym rokiem rośnie, co jest najlepszym wyrazem uznania dla przyjętego przez Grupę modelu biznesowego i konceptu Econochic®. Wysoka jakość idąca w parze z atrakcyjną ceną to połączenie, które przekonuje zarówno osoby podróżujące służbowo, jak i turystów” – mówi Beatrice Bouchet, Prezes Zarządu B&B Hotels Polska.

Na sukces hotelu B&B w Toruniu składa się również doskonała lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Miasta i w pobliżu toruńskiego dworca autobusowego, a także atmosfera, którą tworzą zarówno nasi goście jak i doświadczony zespół.” – mówi Kamil Piaskowski, Dyrektor Hotelu B&B Toruń.

B&B Toruń to miejsce, w którym nowoczesność harmonijnie współgra z funkcjonalnym designem i klimatem dostosowanym do miasta, w którym działa. Goście mają do dyspozycji 93 przestronne i komfortowe pokoje – każdy wyposażony w łazienkę, biurko do pracy, szybki bezprzewodowy Internet, TV, a także wyciszane drzwi i okna oraz indywidualnie sterowaną klimatyzację. Hotel B&B Toruń uwzględnia również potrzeby zmotoryzowanych, którzy mogą zostawić samochody na parkingu przed hotelem, albo w podziemnym garażu, co w kontekście lokalizacji z pewnością jest dużym ułatwieniem.

Od momentu otwarcia naszego hotelu przyjęliśmy już ponad 150 tysięcy gości, którzy spędzili łącznie ponad 100 tysięcy noclegów. Najlepsze wyniki notujemy naturalnie w sezonie letnim, czyli w okresie od maja do września. B&B Toruń łączy w sobie jednak korzyści związane zarówno z biznesowym, jak i turystycznym profilem hotelu, co pozwala mu cieszyć się powodzeniem również w pozostałych miesiącach w roku.” – dodaje Kamil Piaskowski, Dyrektor Hotelu B&B Toruń.

W Toruniu wszystko się zaczęło…

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach kupicie na Skyscanner.pl | Flipo.pl | tripsta.pl

Otwarcie B&B Toruń w lipcu 2010 roku było debiutem sieci B&B na polskim rynku. W kolejnych latach dołączyły do niego dwa kolejne obiekty: B&B Warszawa-Okęcie (154 pokoje) oraz B&B Wrocław Centrum (140 pokoi). Pod koniec przyszłego roku ze standardu oferowanego przez B&B będą mogły skorzystać również osoby planujące pobyt w Łodzi (149 pokoi). Kolejny obiekt pod szyldem B&B powstanie w Katowicach (105 pokoi).

(Informacja prasowa)

Comments

comments