Accor wprowadza ALL CONNECT, nową koncepcję spotkań hybrydowych obsługiwaną przez Microsoft Teams

Wiodąca na świecie grupa hotelarska Accor ogłosiła podjęcie współpracy z firmą Microsoft, aby przy pomocy platformy Teams wprowadzić ALL CONNECT. To nowe rozwiązanie umożliwi gościom na całym świecie łatwiej dostosować się do zmian i stylu pracy, które zapoczątkowała pandemia COVID-19 i zostaną z nami na dłużej.

Obecnie już 55% hoteli znajdujących się w portfolio marek Accor mających w ofercie sale konferencyjne zapewnia swoim klientom hybrydowe rozwiązania konferencyjne. Z nowej koncepcji wypracowanej przez grupę i Microsoft goście będą mogli skorzystać od kwietnia 2021 roku. ALL CONECT zagwarantuje hotelom pełne i wzbogacone doświadczenia, które podniosą poprzeczkę dla spotkań hybrydowych.

Do 2022 r. Accor zamierza osiągnąć 100% zgodność hoteli z salami konferencyjnymi, tak by spełnić nowe standardy spotkań we wszystkich markach grupy na całym świecie – od ekonomicznych po luksusowe. Dzięki usłudze Microsoft Teams Grupa Accor będzie mogła połączyć kulturę swoich usług i marek, umożliwiając klientom korporacyjnym i gościom fizyczne spotkania w hotelu z wirtualnymi interakcjami w wielu lokalizacjach jednocześnie.

(Informacja prasowa)

Comments

comments