Art de Noël. Christmas Couture – moda na święta w hotelach Sofitel

Celebracja Bożego Narodzenia – Art de Noël – jest dla Sofitel Hotels & Resorts, ambasadorów francuskiej kultury na całym świecie, jednym z najważniejszych wydarzeń. Co roku marka ta wybiera magiczny i niepowtarzalny motyw przewodni, który towarzyszy gościom w czasie Świąt. Tegoroczny, pełen nawiązań do świata mody wystrój hotelowych przestrzeni pozwoli poczuć, jak wielkim projektantem Świąt jest właśnie Sofitel.

Wywodząca się z Francji, pierwsza międzynarodowa marka luksusowych hoteli Sofitel Hotels & Resorts jest uznanym na całym świecie ambasadorem francuskiego stylu i sztuki życia. Działając zgodnie z filozofią Live the French Way wyznacza standardy komfortu i gościnności oraz dba najwyższą jakość doznań – również tych duchowych.

W tym roku, w okresie Świąt Bożego Narodzenia, każdy z hoteli Sofitel oferować będzie wyjątkową podróż w świat mody. Inspiracją do stworzenia tego typu dekoracji jest świat Haute Couture, dzięki któremu w każdym z obiektów przeżyć będzie można francuską radość z życia i zobaczyć nowe oblicze ponadczasowej elegancji.

Sofitel Warsaw Victoria

Celebracja Art de Noël w położonym w samym sercu Warszawy Sofitel Warsaw Victoria widoczna jest przede wszystkim w postaci wyjątkowej, zlokalizowanej w holu różowej, wykonanej z tkanin, choinki. Dekorację kaskadową wypełniły natomiast trzy piękne, nawiązujące do świata mody sylwetki – połączenie kobiecości i świątecznych, zielonych akcentów. Drobnymi, widocznymi w niemal każdej przestrzeni detalami są także różowe, obecne na biurku Concierge’a, w recepcji oraz w Victoria Lounge Bar i lobby ozdoby i różowe choinki.

>>> Rezerwuj nocleg w hotelu Sofitel Warsaw Victoria

Sofitel Wrocław Old Town

Magiczna atmosfera świata mody towarzyszyć będzie także tym, którzy Święta Bożego Narodzenia zechcą spędzić we wnętrzach Sofitel Wrocław Old Town. Gości powita niezwykła choinka w kształcie sukienki z długim trenem. Pozostałe dekoracje, obecne we wnętrzu łączy zabytkowa maszyna do szycia. Stojące na niej tiulowe choinki, wspólnie z nawiązującymi do motywu Haute Couture bombkami w kształcie flakoników z perfumami i dekoracjami imitującymi perełki, swoim blaskiem podkreślają ten niezwykły dla hotelu okres.

>>> Rezerwuj nocleg w hotelu Sofitel Wrocław Old Town

Sofitel Grand Sopot

Łącząc marzenia z wakacjami nad Morzem Bałtyckim i pobytem w hotelu, a także tworząc nastrój ciepłych, domowych Świąt, Sofitel Grand Sopot postawił na klasyczną, zlokalizowaną w holu choinkę. Wyróżnia ją jednak nietypowy wystrój, na który składają się małe torebki, czapki, a także ozdoby ze szkła czy złote paski. Podobne, utrzymane w tym samym klimacie drzewko, obecne jest także w przestrzeni Le Bar. W oknach restauracji Art Deco znalazły się natomiast dyskretne światła i ozdoby, a stoły przyozdobione zostały sylwetką manekina ubranego w świąteczną modę – zielone gałązki i modne tkaniny. Piękne, widoczne po zmroku, oświetlenie Sofitel Grand Sopot uzupełnione zostało o delikatne lampki znajdujących się na terenie obiektu drzew.

>>> Rezerwuj nocleg w hotelu Sofitel Grand Sopot

Sofitel Budapest Chain Bridge

Dominującym kolorem w świątecznym wystroju hotelu Sofitel Budapest Chain Bridge jest złoto. W połączeniu z pastelowymi kolorami choinki, akcentami w postaci krawieckich nożyc, flakonu perfum z wzorem lamparta, a także wszechobecnym w świecie mody czerwonym dywanem i stylowymi, oświetlającymi manekina lampami, stanowi doskonałe uzupełnienie motywu Christmas Couture w hotelach Sofitel.

>>> Rezerwuj nocleg w hotelu Sofitel Chain Bridge

(Informacja prasowa)

Comments

comments