Aż do 40% zniżki na wybrane kierunki z okazji przyznania tytułu najlepszej linii lotniczej świata dla Qatar Airways

Qatar Airways zostało wybrane Najlepszą Linią Lotniczą Świata przez Skytrax. Chcąc podziękować pasażerom, bez których ten sukces nie byłby możliwy, linia oferuje atrakcyjne zniżki na wybrane kierunki.

Promocja ta, jest również podziękowaniem za pozostałe nagrody przyznane Qatar Airways w trakcie tegorocznego rozdania nagród Skytrax na Air Show w Paryżu, gdzie otrzymane zostały następujące wyróżnienia: “Najlepsza na Świecie Linia Lotnicza”, “Najlepsza na Świecie Klasa Biznes”, “Najlepsza Linia Lotnicza na Bliskim Wschodzie” oraz “Najlepszy na Świecie Business Lounge dla Klasy Pierwszej”

Pan Ehab Amin (Dyrektor Handlowy Qatar Airways) informuje: „Jesteśmy niezmiernie dumni, że otrzymaliśmy wyróżnienie Najlepszej Linii na Świecie, a także tytuł Najlepszej Klasy Biznes, Najlepszej Linii Lotniczej na Bliskim Wschodzie i Najlepszego na Świecie Business Lounge dla Klasy Pierwszej. Cieszymy się, że możemy świętować te wspaniałe sukcesy z naszymi pasażerami z całego świata i mamy nadzieję, że ta wyjątkowa oferta pozwoli doświadczyć wyjątkowego serwisu oraz usług Qatar Airways. „

>>> Kup bilety lotnicze w promocji Qatar Airways

W okresie od 10 do 19 lipca b.r., pasażerowie mogą skorzystać ze zniżki aż do 40 %, na podróże mające się odbyć do 10 grudnia 2017 r. Ponadto, oferowane są także rabaty na nowo otwarte połączenia, takie jak: Nicea, Skopje, Sohar w Omanie i Praga w Republice Czeskiej. Dodatkowo członkowie Privilege Club, mogą otrzymać podwójne Qmiles, rezerwując przez qatarairways.com w trakcie trwania promocji.

Linia Qatar Airways, utrzymuje pozycję lidera międzynarodowych podróży lotniczych, dzięki wprowadzeniu innowacyjnego konceptu „Qsuite”, który zmienił oblicze podróży w Klasie Biznes. Qsuite to pierwsze takie rozwiązanie na rynku oferujące podwójne łóżko z panelami chroniącymi prywatność, pozwalające pasażerom z sąsiednich siedzeń na stworzenie własnej przestrzeni.

Regulowane panele i ruchomy monitor telewizyjny znajdujący sie pośrodku czterech miejsc, pozwalają rodzinom, grupie znajomych, czy pracowników stworzyć prywatną strefę do wspólnych rozmów, posiłków oraz pracy. Nowe funkcje, dają pasażerom większą dowolność w trakcie podniebnych podróży, tym samym lepiej dopasowując się do indywidualnych potrzeb. Dzięki szybkiemu rozwojowi i nowoczesnej flocie 200 samolotów, linia w 2017 -18 wzbogaci swoją siatkę połączeń o Skopje, Sarajewo, Kijow oraz wiele innych ekscytujących miejsc.

*Obowiązują warunki promocji. Prosimy o ich sprawdzenie na qatarairways.com/pl w trakcie dokonywania rezerwacji

(Informacja prasowa)

Comments

comments