Nowość w usługach dla gości hoteli Vienna House by Wyndham w Polsce – od teraz bezpłatnie wyślą pocztówkę z pozdrowieniami do dowolnego miejsca na świecie.
Pocztówkowy kurier hotelowy powstał z myślą o gościach, którzy chcą podzielić się podróżniczymi przeżyciami w bardziej osobisty sposób niż post w mediach społecznościowych. Każdy hotel biorący udział w akcji udostępnia zestaw autorskich kartek inspirowanych miejskimi ikonami. Pocztówki zostały zaprojektowane przez młodą krakowską graficzkę Weronikę Rożankowską.
„Podróże to emocje. Chcieliśmy podarować naszym gościom coś, co przetrwa dłużej niż relacja na Instagramie. Pocztówka to mały dodatek do pobytu, ale duża dawka pozytywnej energii dla adresata” – mówi Tomasz Piórkowski, Dyrektor Regionalny w REVO Hospitality Group Poland.
Kurier hotelowy to darmowa wysyłka krajowa i międzynarodowa. Hotel pokrywa koszt znaczka i nadania pocztówki w trybie priorytetowym. To oznacza brak konieczności szukania poczty w mieście. Specjalna skrzynka oznaczona logo Vienna House by Wyndham zlokalizowana jest w hotelowym lobby.
W ramach pobytu gość może wysłać jedną pocztówkę, którą odbierze w recpecji.
Z kuriera pocztówkowego skorzystają goście hoteli Vienna House by Wyndham Amber Baltic Międzyzdroje, Vienna House by Wyndham Andel’s Kraków, Vienna House by Wyndham Andel’s Łódź, Vienna House by Wyndham Mokotów Warsaw, Vienna House Easy by Wyndham Katowice i Vienna House Easy by Wyndham Kraków. Akcja potrwa do wyczerpania zapasów pocztówek i znaczków.
(Informacja prasowa)
0 komentarzy