Canopy by Hilton Warsaw zostanie otwarty w 2025 roku

Hilton potwierdził dziś, że zawarł umowę franczyzową z TFG Hotels na realizację warszawskiego obiektu Canopy by Hilton. Otwarcie zaplanowane jest na 2025 rok. Hotel, który będzie posiadać 170 pokoi to pierwszy lifestylowy obiekt marki Canopy by Hilton w Polsce. Dołączy do otwartych już hoteli m.in. w Cannes, Madrycie, Londynie, Paryżu i Zagrzebiu. Hotelem będzie zarządzać firma TFG Hotels.

Dzięki projektowi inspirowanemu wyjątkową mieszanką sztuki, kultury i stylów architektonicznych Warszawy, rozległe szklane ściany na parterze zacierają granicę między hotelem a miastem, a dramatyczne, zakrzywione balkony stanowią subtelny ukłon w stronę łuków barokowej architektury miasta. Siatka jednolitych kwadratowych okien sprawi, że budynek poczuje się jak w swoim sąsiedztwie, a wystrój wnętrz i grafika będą stanowić hołd dla historii i kultury centrum Warszawy.

Canopy by Hilton Warsaw położony będzie w centralnej lokalizacji, znanej z wysokiej klasy biur oraz bogatej oferty restauracyjnej i życia nocnego, 10 minut spacerem od Pałacu Kultury i Nauki oraz Dworca Centralnego w Warszawie.

Goście Canopy by Hilton Warsaw będą mogli również bezpłatnie korzystać z rowerów Canopy, dzięki którym będą mogli zobaczyć więcej tego, co ma do zaoferowania Warszawa i zwiedzać miasto jak mieszkaniec.

Warszawskie Stare Miasto, wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, z odrestaurowanymi budynkami w różnych stylach architektonicznych przy brukowanych uliczkach, oddalone będzie od hotelu o niecałe 15 minut jazdy tramwajem.

(Informacja prasowa)

Comments

comments