Hilton otwiera nowy obiekt w Warszawie

Hilton ogłosił dzisiaj otwarcie swojego najnowszego obiektu Hampton by Hilton Warsaw Reduta w Warszawie. Hotel, którego właścicielem jest Ed San II Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., dysponuje 167 nowoczesnymi i przestronnymi pokojami oraz oferuje podróżującym szerokie spektrum wysokiej jakości udogodnień.

Jak oznajmił Dyrektor Generalny Łukasz Migowski „Goście hotelu Hampton by Hilton Warsaw Reduta będą mieli zapewniony beztroski pobyt w wygodnych przestrzeniach, które zostały w przemyślany sposób zaprojektowane tak, aby przebywający czuli się w nich swobodnie i komfortowo.” Goście hotelu mogą być pewni szczegółowo przemyślanego zakwaterowania, opartego o gwarancję satysfakcji oferowanej przez markę Hampton by Hilton.

>>> Sprawdź ceny i rezerwuj nocleg w hotelu Hampton by Hilton Warsaw Reduta

Hampton by Hilton Warsaw Reduta mieści się przy ulicy Mszczonowskiej 5, 02- 337 Warszawa, w pobliżu Atrium Reduta oraz Blue City. W budynku znajduje się siłownia, przestrzenie do spotkań oraz bar.

Każdy gość będzie mógł skorzystać z bezpłatnego, ciepłego firmowego śniadania, również w zdrowych wariantach; zestawów śniadaniowych na wynos „On the Run”™; oraz bezpłatnego Wi-Fi w każdym pokoju. Hampton znajduje się w czołówce, jeżeli chodzi o poziom satysfakcji gości. Personel Hampton by Hilton zapewnia przyjazny i autentyczny serwis w oparciu o standardy wiodącego w branży programu 100% Hampton Guarantee™.

Hampton by Hilton Warsaw Reduta jest częścią programu lojalnościowego z nagrodami Hilton Honors®, który obejmuje 17 różnych hotelowych marek sieci Hilton. Uczestnicy programu Hilton Honors, którzy dokonują rezerwacji bezpośrednio przy wykorzystaniu preferowanych przez Hilton narzędzi, korzystają z natychmiastowych udogodnień, m.in. elastycznego sposobu płatności pozwalającego wybrać prawie każdą kombinację punktów i pieniędzy w celu rezerwacji pobytu, specjalnych zniżek członkowskich których nie można uzyskać w żaden inny sposób, a także bezpłatnego Wi-Fi. Członkowie mogą również skorzystać z popularnych narzędzi cyfrowych dostępnych wyłącznie poprzez wiodącą w branży mobilną aplikację Hilton Honors, przy pomocy której można dokona zameldowania, wybrać swój pokój i uzyska dostęp do niego za pomocą klucza cyfrowego.

W celu uzyskania dodatkowych informacji lub dokonania rezerwacji, zapraszamy do Hampton by Hilton Warsaw Reduta lub prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +48 346 26 00.

Więcej informacji o Hampton by Hilton na stronie Hampton by Hilton Warsaw Reduta.

(Informacja prasowa)

Comments

comments