Dodatkowe 500 punktów Rewards w Le Club AccorHotels za każdy nocleg!

Le Club AccorHotels uruchomiło w naszym regionie kolejną promocję. Za każdy pobyt w hotelach sieci AccorHotels w następujących krajach: otrzymacie dodatkowe 500 punktów Rewards. Oferta ważna jest w Polsce, Czechach, Rumunii, Bułgarii, Macedonii, Serbii, Bośni i Hercegowinie, na Węgrzech, Słowacji, Litwie i Łotwie. Rezerwacji noclegów należy dokonać od 15 sierpnia do 15 września, natomiast ostatni pobyt obejmujący tę promocję musi się odbyć do dnia 30 września br. 

Opis ze strony AccorHotels

Skuś się na to, co kochasz – czyli na kolejną podróż! Od nas otrzymasz 500 punktów Rewards za każdy pobyt po zapisaniu się do oferty!

Piękne widoki, zabytkowe miasta czy wspaniała kuchnia – co wybierzesz? Zobacz przyrodnicze i kulturowe skarby w Polsce, Czechach, Rumunii, Bułgarii, Macedonii, Serbii, Bośni i Herzegovinie, na Węgrzech, Słowacji, Litwie i Łotwie… których po prostu nie możesz przegapić!

Zarejestruj się teraz, wypoczywaj i zdobywaj!

Aby skorzystać z tej promocji musisz zarejestrować do tej oferty się na specjalnej stronie AccorHotels

>>> Rejestracja do promocji

Ogólne warunki

1. W odniesieniu do oferty [Wypoczywaj i zdobywaj] obowiązują ogólne warunki programu Le Club AccorHotels. Oferta jest przeznaczona wyłącznie dla uczestników programu Le Club AccorHotels.

2. Niniejsza oferta umożliwia uczestnikom programu Le Club AccorHotels, niezależnie od ich statusu, zdobycie [500] punktów Rewards podczas każdego pobytu w hotelach uczestniczących w programie lojalnościowym Le Club AccorHotels. Dodatkowe punkty Rewards przyznawane są niezależnie od punktów Rewards i punktów Status, które członek Le Club AccorHotels otrzymuje zwyczajowo za każdy pobyt spełniający warunki wymienione w Ogólnych Warunkach Programu Le Club AccorHotels.
Promocja nie obowiązuje w hotelach partnerskich programu Le Club AccorHotels.
W ramach oferty, liczba punktów Rewards jest obliczana na podstawie punktów zdobytych przez uczestnika programu posiadającego status Classic.

3. Oferta obowiązuje w odniesieniu do pobytów uczestników programu w okresie od 15/08/2017 do 30/09/2017 w jednym z hoteli uczestniczących w programie w [Polsce, Czechach, Rumuni, Bułgarii, Macedonii, Serbii, Bośni i Herzegovinie, na Węgrzech, Słowacji, Litwie i Łotwie], zarezerwowanych w terminie od 15/08/2017 do 15/09/2017.

4. Pobyt musi obejmować co najmniej 1 nocleg(ów).

5. Pobyty w dniach następujących bezpośrednio po sobie (wymeldowanie i ponowne zameldowanie w tym samym dniu) w tym samym hotelu będą uważane za pojedynczy pobyt. Tego rodzaju pojedynczy pobyt może zostać zakwalifikowany do udziału w ofercie [Wypoczywaj i zdobywaj] tylko raz.

6. W ramach niniejszej oferty, pobyt oznacza jedną (1) rezerwację dokonaną przez uczestnika programu Le Club AccorHotels, obejmującą jeden lub większą liczbę pokoi w hotelu uczestniczącym w programie. Aby uniknąć jakichkolwiek wątpliwości uściśla się, że rezerwacja więcej, niż jednego pokoju będzie uważana za rezerwację tylko jednego (1) pobytu.

7. Aby skorzystanie z oferty było możliwe, rezerwacja musi zostać dokonana na witrynie AccorHotels.com, stronach internetowych marek uczestniczących w programie lub za pośrednictwem telefonicznej centrali rezerwacji AccorHotels. W przypadku dokonania rezerwacji w jakikolwiek inny sposób, uczestnictwo w ofercie nie jest możliwe.

8. W chwili rezerwacji należy podać numer karty uczestnika programu lojalnościowego Le Club AccorHotels, a następnie okazać ją w recepcji hotelu w chwili zameldowania.

9. Punkty Rewards programu Le Club AccorHotels są naliczane na koncie uczestnika w terminie 10 dni od zakończenia pobytu.

10. Oferta nie może być łączona z żadnymi innymi promocjami lub ofertami i nie obowiązuje w przypadku grup.
Jeśli Twój pobyt spełnia warunki kilku ofert, otrzymasz wyłącznie punkty Rewards z najlepszej oferty (czyli takiej pozwalającej zdobyć największą liczbę punktów Rewards).

11. Pobyt całkowicie lub częściowo opłacony za pomocą punktów Rewards lub za pomocą kilku voucherów Le Club AccorHotels nie podlega tej ofercie i nie może zostać wliczony do liczby pobytów podanych w ofercie.

12. Oferta jest uzależniona od dostępności miejsc. Obowiązują ogólne warunki dotyczące zastrzeżonych taryf publicznych w każdym z hoteli.

13. Podczas kontaktu z infolinią lub innymi kanałami obsługi klienta AccorHotels prosimy o podanie następującego numeru referencyjnego związanego z ofertą: 50372

Aby skorzystać z oferty, uczestnik programu musi zarejestrować się w ofercie [Wypoczywaj i zdobywaj] przed dokonaniem rezerwacji.

(red)

Comments

comments