DoubleTree by Hilton Łódź świętuje100-lecie sieci #HILTON100

Dokładnie 100 lat temu – 31 maja 1919 roku – Conrad Hilton kupił swój pierwszy hotel, dając początek hotelowemu imperium, które dziś obejmuje 5750 obiektów i 17 marek w 113 krajach. Z okazji okrągłego jubileuszu sieci Hilton przed budynkiem DoubleTree by Hilton Łódź już na początku tygodnia pojawił się przestrzenny, podświetlany napis #HILTON100. Wpisując się w misję Hiltona, którą jest bycie najbardziej gościnną firmą na świecie, zespół łódzkiego hotelu, w ramach spontanicznej akcji, przygotował i zawiózł śniadanie strażakom z pobliskiej jednostki.

DoubleTree by Hilton Łódź to pierwszy hotel marki w Polsce. Za niespełna dwa miesiące – dokładnie 18 lipca – minie sześć lat od otwarcia obiektu, który na stałe wpisał się w krajobraz miasta.

– Jesteśmy niezwykle dumni z tego, że możemy być częścią jednej z największych firm w branży hotelarskiej na świecie. Połączenie czterogwiazdkowego hotelu znanej sieci z niemal nieograniczonymi możliwościami hal klubu Wytwórnia okazało się bardzo trafnym przedsięwzięciem. Popularność hotelu wśród gości indywidualnych oraz organizatorów imprez, konferencji i kongresów nie byłaby możliwa, gdyby nie zgrany i oddany zespół pracowników, który liczy obecnie prawie 200 osób – mówi Dominik Chrapek, Dyrektor DoubleTree by Hilton Łódź.

W wewnętrznym rankingu jakości marki w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki łódzki hotel zajmuje 8. miejsce, plasując się w czołówce hoteli należących do sieci, wyznaczających światowe standardy.

>>> Rezerwuj nocleg w hotelu DoubleTree by Hilton Łódź

Zespół łódzkiego hotelu świętował 100-lecie odwiedzając strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 3 przy ul. Wólczańskiej 111/113, którzy na co dzień dbają o bezpieczeństwo i ratują życie mieszkańców regionu. – Symbolicznym gestem, poprzez przygotowanie i zawiezienie śniadania strażakom, chcieliśmy podziękować za ich codzienną, trudną pracę i niezwykłe poświęcenie – dodaje Dominik Chrapek.

Pracownicy wspólnie oglądali także transmisję HILTON LIVE! prowadzoną na żywo m.in. z Nowego Jorku, w której Christopher J. Nassetta, prezes i dyrektor generalny sieci podsumowywał dokonania i opowiadał o przyszłości.

Od 1919 r. hotele skupione pod szyldem Hilton gościły i zatrudniły blisko 10 milionów pracowników.

(Informacja prasowa)

Comments

comments